Korte broeken actie No Guts No Glory


Ik ben Bram,10 jaar en om voor de stichting No Guts No Glory geld in te zamelen hou ik het hele jaar een korte broek aan.
Ik vind het fijn om er mee voor te kunnen zorgen dat mensen die ziek zijn toch iets leuks kunnen doen. Omdat ik altijd mijn korte broek aan heb, heb ik bedacht dat ik hiermee beter geld in kan zamelen om anderen te helpen.
Updates
Collectors
Fundraiser organised for:

Stichting No Guts No Glory
Fundraiser organised by:

Bram van Bree
In the media
Het is drie graden maar toch draagt Bram zonder mopperen een korte broek
De 10-jarige Bram van Bree uit Asten draagt dit hele jaar een korte broek. Of het het nou zomer of winter is. Bram zamelt zo geld in om wensen te vervullen van mensen met kanker. Enthousiast rent Bram op het schoolplein van OBS De Horizon achter een bal aan. In zijn korte broek, terwijl zijn klasgenootjes een dikke jas, handschoenen en een warme trainingsbroek dragen. "Ik doe dit voor het goede doel. Ik blijf het hele jaar in een korte broek lopen," vertelt Bram trots.

Bram van Bree houdt in korte broeken actie voor No Guts No Glory
Als u in Asten in de vrieskou, in de sneeuw of in andere winterse omstandigheden een jongetje in een korte broek tegenkomt, heb dan geen medelijden. Dit jongetje is Bram van Bree. Bram (10) is een geldactie begonnen voor een goed doel.
