10 jaar jubileum!

10 jaar jubileum!
MHM Dooms
Deel deze actie

Volgend jaar bestaat Twirl en Majorette Stichting Unic 10 jaar. Dat is een reden voor een feestje!

1 donaties
€ 8 ingezameld

Hoi hoi,

Volgend jaar juni bestaan wij 10 jaar. Dat willen wij uiteraard vieren met onze leden. In eerste instantie willen wij een groot feest geven, maar dat is nog maar de vraag of dat gaat lukken ivm COVID-19. Als dat niet door kan gaan willen wij de leden verwennen met dans spiegels voor in de zaal. Onze leden zijn al een aantal jaar achter elkaar naar het NK geweest dus we zijn op de juiste weg qua trainen van de shows. Maar als zij zichzelf kunnen zien trainen in de dans spiegels dan kunnen zij zichzelf nog meer verbeteren. Dat gaan ze echt wel super gaaf vinden!

Wilt u ons steunen? 

Afgelopen jaar hebben we door de COVID-19 geen aktie's kunnen doen zoals andere jaren dus de clubkas is zo goed als leeg.

Alvast namens de leden hartelijk bedankt voor uw bijdrage.

Nieuws

Collectanten

Laden...

Actie georganiseerd door:

MHM Dooms

MHM Dooms

1 donaties
€ 8 ingezameld

Donaties

 
Toon alle donaties