Help mee aan beter onderwijs voor kinderen met een beperking in Paramaribo!

Draag een steentje bij aan de ontwikkelingskansen voor personen die extra ondersteuning nodig hebben!
Super leuk dat we uw aandacht hebben!!
Wij als Social work en Sportkunde studenten gaan de aankomende periode keihard aan de slag om
zoveel mogelijk geld op te halen voor de stichting Uni Pukin, wie zich inzet voor het verbeteren van
het onderwijs, in Paramaribo, de districten en het binnenland.
Dit doet Stichting Unu Pikin (onze kinderen) vanuit de sociale werkplaats, waar arbeid, stage en
opvang wordt gegeven aan mensen met een beperking en leerlingen van het voortgezet speciaal
onderwijs.
Stichting Unu pikin streeft naar het vergroten van de ontwikkeling van de maatschappelijke
verbinding en gelijkwaardigheid in Suriname. Ze zetten zich in voor ontwikkelingskansen voor
personen die meer extra ondersteuning nodig hebben. Maatschappelijke verbinding,
gelijkwaardigheid, persoonlijke ontwikkeling en samenwerken staan bij Stichting Unu Pikin centraal.
De stichting bestaat nu alweer 20 jaar en heeft zich succesvol weten uit te breiden tot een fijne
werkplaats met hulp van donaties.
Met uw hulp middels een donatie kan de stichting investeren in cursussen, nieuwe trainingen en
nieuwe werkkleding en groeien tot een stichting die meer kansen en mogelijkheden bied. Zo kan
ieder mens werken op eigen niveau.
Door het aanschaffen van de Moppie mok of middels een donatie via de steunactie pagina, heeft u de mogelijkheid om een steentje bij te dragen aan
de ontwikkelingskansen voor personen die extra ondersteuning nodig hebben. Iedereen verdient een
plek in de maatschappij waar zij zich gehoord en gewaardeerd voelen!
Let op!
Voor onze inzamelingsactie kunt u op twee verschillende manieren geld doneren.
- Wilt u de stichting graag steunen middels het kopen van een super gave ‘Moppie-mok'?! Stuur dan een mailtje met uw naam en telefoonnummer vermeld naar: Moppie.crwdfunding@gmail.com. De mok bedraagt 7,95 euro per stuk. Wij nemen contact met uw op en ontvangt van ons een betaalverzoek voor de moppie mok.
- Wilt u de stichting graag steunen middels een bijdrage naar eigen keus? Dan kunt u doneren via de nu doneren knop op deze steunactie pagina!
Updates
Collectanten
Actie georganiseerd voor:

Stichting Unu Pikin
Stichting Unu Pikin is een sociale werkplaats in Paramaribo waar mensen met en zonder beperking samen werken aan het vervaardigen van (school)meubilair of het repareren van fietsen.
De doelstelling van Stichting Uu Pikin is het verbeteren van de leerlomgeving van kinderen in Suriname. Dit wordt gedaan door het inrichten en ondersteunen van schoolbibliotheken, het verspreiden van educatieve (spel-)materialen en het maken van schoolmeubilair in de sociale werkplaats. De sociale werkplaats biedt arbeidsplaatsen aan jongeren zonder en met een beperking. Om deze jongeren nog meer kansen op een betaalde baan te geven, is de meubelfabriek uitgebreid met een fietsenwerkplaats, waar jongeren worden opgeleid tot fietsenmaker.
De stichting wordt vanuit Nederland ondersteund door donateurs en door middel van het inzamelen van materialen voor scholen en sociale instellingen.
Actie georganiseerd door:
