Help mee voor een gereviseerde motor: Stg. Dierenhulp Dierenambulance Tiel!


De motor van onze kleine ambulance is kapot. Distributieriem brak en sloeg door de zuiger heen: motor moet vervangen worden!
IEDEREEN MEGA BEDANKT. Autobedrijf de Lange Tiel heeft een motor kunnen bemachtigen en voor ons flink gelobbyd € 1.500,--, het resterende bedrag legt de Lange bij incl. het monteren, maar dat was al bekend. We kunnen dan ook deze actie met een goed gevoel stoppen. IEDEREEN NOGMAALS BEDANKT!!!!!
Een raar geluid, alle dashboard lichtjes aan: motor stopt. Weggesleept en vervoerd naar Tiel. Autobedrijf de Lange Tiel heeft inmiddels alles onderzocht, resultaat: motor moet vervangen worden. De in en uitbouw sponsort Autobedrijf de Lange Tiel in gratis man uren, de motor is voor onze rekening. Een andere auto kopen, is geen optie, dat kost een kleine 25.000 euro, dus laten we hem maken. Wie helpt mee?? Iedere euro is er één.
Updates
Collectanten
Actie georganiseerd voor:
Stichting Dierenhulp Dierenambulance Tiel
Stichting Dierenhulp Dierenambulance Tiel is er voor alle dieren in nood in de gemeenten Tiel, Buren, West Betuwe en Neder-Betuwe.
Wij verlenen eerste hulp aan gewonde dieren en bevrijden dieren uit benarde posities.
Ook halen wij zwervende huisdieren op en registreren gevonden en vermiste huisdieren.
Dit doen wij 24 uur per dag / 7 dagen per week.
Actie georganiseerd door:
