Kindje 3


Dankzij jouw financiële bijdrage (groot of klein), kan hij zich focussen op het allerbelangrijkste: zijn gezondheid .
Wees de eerste om deze actie te steunen!
Onze zoon van 3 heeft al van de geboorte een auto imuum ziekte .
om de 3 maanden controle bij de imuumoloog , bloed trekken regelmatig .. veel voor moeten thuis blijven .. regelmatig long foto s .
mist ook veel school hier door .
wij moeten altijd zorgen dat we medecatie mee hebben overal waar we heen gaan want als hij plots eens ziek word zonder de antibiotica die hij 3 dagen in de week krijgt sta ik elke week bij de dokter . Zelfs met antibiotica sta ik veel bij de dokter .
zijn dossier word nu mee genomen naar gent . Ook is hij heel mager 3 jaar en juist 14 kg . zijn lichaampje moet heel de tijd vechten dus kan hij ook niet veel aankomen .
van de dokters mocht hij niet naar speelpleinwerking deze zomer om dat er daar ook veel ziektes zitten zo dat hij eens 2 maanden niet ziek word .
Dankzij jouw financiële bijdrage (groot of klein), kan hij zich focussen op het allerbelangrijkste: zijn gezondheid. Hij is nog maar 3 jaar . En heeft al meer in het ziekenhuis gezeten of iets anders .
wie wil en kan ons helpen een klein beetje steunen
Updates
Collectanten
Actie georganiseerd door:
