Minimahulp De Helpende Hand

Minimahulp De Helpende Hand
Deel deze actie via:

Help ons de minima helpen

 

Doneer Wees de eerste om deze actie te steunen!

Hallo Allemaal,

Wij zijn Linsey en Samantha, en wij beheren de facebook groep ‘De Helpende Hand’.

Op De Helpende Hand proberen wij minima bij te staan in nood situaties, maar ook mensen die ‘officieel’ op een paar euro na geen minima zijn en dus voor veel regelingen buiten de boot vallen.

Ook doen we regelmatig leuke lotingen en winacties voor minima én hebben we een kerstpakketten actie iedere December!

Dit kunnen wij niet alleen en wij zijn grotendeels afhankelijk van donateurs. En met alle corona problemen, is de vraag groter dan het aanbod momenteel.

Het streefbedrag is €500,- en hier kunnen wij zeker een tijdje mee vooruit om nood vragen te voorzien van bijvoorbeeld een AH cadeaubon, wat verzorgingsproducten of bijvoorbeeld een kinderverjaardag die in de soep dreigt te vallen.

Kun/wil jij bijdragen? Dan zouden we dat enorm waarderen! Wil je wel, maar kun je niet? Dan help je ons enorm door deze gofundme te delen.

Wil je toch nog wat meer info? Neem een kijkje op onze Facebook groep ‘De Helpende Hand’ of neem via deze campagne contact met ons op.

 

Updates

Laden...

Collectanten

Laden...
op 31-03-2022 gestart
200x bekeken
Website widget
Voeg een donatieknop van deze actie toe aan een website of blog

Actie georganiseerd door:

Linsey Meijer

Linsey Meijer

 

Doneer Wees de eerste om deze actie te steunen!

Donaties

 
Toon alle donaties
op 31-03-2022 gestart
200x bekeken
Website widget
Voeg een donatieknop van deze actie toe aan een website of blog