Opleiding beauty centrum nieuwe school

Opleiding beauty centrum nieuwe school
Deel deze actie via:

Graag willen blijven bestaan om studenten en startende om te scholen.

 

Doneer Wees de eerste om deze actie te steunen!

Lieve mensen ik ben een hard werkende alleen staande dame met 2 kids ik doe mijn werk met passie al vanaf mijn 19de levensjaar.

Ik organiseer Opleidingen met interne leertrajecten om andere op te leiden  zonder dat ze veel eigen  investeringen hoeven te doen. Voorheen werden de opleidingen vergoed via UWV wat helaas ook stopte door bezuinigingen, gelukkig vond ik een nieuwe methode doordat een startende de opleiding niet kon betalen, deze dame gunde ik het zo erg dus had ik voor gesteld om modellen/klanten te zoeken die 30% betalen voor de behandeling ipv de originele prijs. Dat geld werd gespaard om de opleiding/materiaal te bekostigen.

Voordelen

student deed extra veel evaring op en slaagde makelijk en het heeft haar zelf amper geld gekost en kon nu eindelijk zorgeloos haar eigen geld verdienen zonder nog afhankelijk te zijn van andere of instanties. 

De klanten/modellen waren blij dat ze toch behandeld konden worden voor kleiner budget.

Opleidingskwaliteid gaat omhoog.

Hiermee help ik niet alleen de startende/ of andere salons maar ook de mensen die normaal amper geld hebben voor ontspanning.

Met succes heb ik jaren lang, startende en bestaande bedrijven getraind en op deze manier geholpen.

Door de corona crisis zijn we behoorlijk getroffen omdat ik in België woon en in Nederland mijn bedrijf heb, heb ik geen steun ontvangen met de vervelende nagevolgen.

Ik heb voor de zaak nieuwe machines nodig en diverse lesstoffen moet ik laten vernieuwen en de inrichting. Heel graag zou ik graag een nieuwe leslocatie willen openen. Tevens zou ik graag diverse nalatige rekeningen die door de corona zijn gekomen zou zo snel mogelijk willen betalen.

Zodat we snel weer zonder grote zorgen kunnen focussen op de positieve mogelijkheden.

Hiervoor zoek ik steun. Wil u graag helpen dan zal ik u erg dankbaar zijn.

Updates

Laden...

Collectanten

Laden...
op 24-05-2022 gestart
300x bekeken

Actie georganiseerd door:

Astrid Konings

Astrid Konings

 

Doneer Wees de eerste om deze actie te steunen!

Donaties

 
Toon alle donaties
op 24-05-2022 gestart
300x bekeken
Website widget
Voeg een donatieknop van deze actie toe aan een website of blog
 
Andere acties in: Onderwijs
Misbruik melden