Steunactie Brand Linkeroever
Steun voor slachtoffers van de zware brand in Appartementsgebouw van Linkeroever op 1 juli 2026
Bij een brand in het Antwerpse Linkeroever vielen verschillende slachtoffers en gewonden. (Mijn diepste medeleven voor hun familie en vrienden)
Vele mensen zijn hun hele omboedel kwijt en zullen helemaal overnieuw moeten beginnen. Zelf ken ik 1 bewoner van dit gebouw. mijn vriend Wim is dus gelukkig veilig geëvacueerd. Maar wachten op geld van verzekeraars duurt maanden maar mensen moeten nu voort kunnen.
Daarom vragen we jullie hulp om hen te steunen met kleine bijdrage zodat ze toch de eerste noden kunnen aankopen. Dit geld wordt eerlijk verdeeld voor alle gedupeerden zodat ze de eerste noden kunnen betalen.
Reeds contact gehad met Bob Van Passen (woordvoerder van de eigenaars van het gebouw) op 14 juli wordt deze steunactie gestopt.
Op 12 juni is er ook een Wake
Actie georganiseerd door:
Steve Van de Voorde
Donaties
-
Anoniem € 50,00
Veel sterkte!
22 uur, 46 minuten geleden -
Anoniem € 20,00
Sterkte
1 dag, 1 uur geleden -
Evi P € 25,002 dagen, 3 uur geleden
-
Anoniem € 15,00
Heel veel sterkte, ik kan me niet inbeelden hoe het moet zijn om alles te verliezen maar … Heel veel sterkte, ik kan me niet inbeelden hoe het moet zijn om alles te verliezen maar hoop dat iedereen goed omringd wordt
2 dagen, 9 uur geleden -
Anoniem € 25,002 dagen, 10 uur geleden