Van passie naar patisserie 🎂

Van passie naar patisserie 🎂
Rowan Siënna

Help mij in 2026 mijn eigen bakbedrijf starten om eindelijk zelfstandig in de maatschappij mee te draaien.

 

Doneer Wees de eerste om deze actie te steunen!

Mijn naam is Rowan, ik ben 31 jaar, woon in Groningen en ik heb misschien geen kinderen, maar wel grote dromen.

Sinds 2020 maak ik met liefde en toewijding taarten en cupcakes op aanvraag. Wat begon als een hobby groeide uit tot iets waarin ik écht mijn talent heb gevonden. Door de jaren heen heb ik veel lieve vaste klanten opgebouwd die steeds weer bij mij terugkomen - iets waar ik enorm dankbaar voor ben en wat mij laat zien dat mijn werk wordt gewaardeerd.

Bakken is voor mij meer dan iets lekkers maken. Het is mijn manier om mensen blij te maken, momenten te vieren en iets te betekenen voor anderen. Zo doe ik elk jaar mee aan een doneeractie voor Alpe d’HuZes en draag ik ook bij aan andere goede doelen. Daarnaast probeer ik mijn creaties betaalbaar te houden voor mensen in de bijstand, omdat ik weet hoe belangrijk het is dat iedereen iets moois kan vieren, ongeacht financiële situatie. Ik ben iemand die behulpzaam, nuchter en humble is - en dat neem ik ook mee in alles wat ik maak.

Mijn grote droom is om in 2026 mijn eigen bakbedrijf te starten. Ik weet dat ik dit kan. Ik heb het talent, de passie en de discipline. Wat ik helaas niet heb, is het financiële startkapitaal om deze stap alleen te zetten. Tot nu toe is het bakken een dure hobby geweest wat veel kosten met zich mee brengt. Als ondernemer kan ik het veel groter aanpakken!

Sinds mijn 18e heb ik het niet makkelijk. Ik heb acht jaar in de bijstand gezeten (door ziekte) en heb daarna geprobeerd te werken. Door een gebrek aan ervaring kreeg ik vaak 0-urencontracten, waardoor ik nauwelijks uren kreeg en financieel niet vooruit kon komen. Hierdoor bleef mijn droom van ondernemen steeds op afstand. Ook heb ik bij de gemeente aangeklopt voor hulp bij ondernemerschap, maar die ondersteuning heb ik helaas niet gekregen. Door de jaren heen heb ik mezelf vaak weggecijferd en probeerde ik het altijd voor iedereen goed te doen. Door mijn lange periode in de bijstand heb ik nauwelijks de kans gekregen om zelfvertrouwen op te bouwen, en voelde de afstand tot de maatschappij steeds groter worden. Dat heeft me onzeker gemaakt, maar het heeft mij ook geleerd hoe belangrijk het is om nu wél voor mezelf te kiezen. Vandaag durf ik te erkennen dat ik talent heb, dat mijn droom er mag zijn en dat ik hulp mag vragen. Deze stap voelt spannend, maar ook bevrijdend. 

Ik wil niet alleen blijven dromen of manifesteren - ik wil actie ondernemen. Met deze crowdfunding wil ik de basis leggen voor mijn eigen onderneming en mijn talent laten groeien op een duurzame en eerlijke manier.

Waar wil ik het geld voor gebruiken?

De opbrengst van deze crowdfunding zal worden ingezet voor:

  • Professionele bakmaterialen en apparatuur
  • Een (klein) kantoorpand of werkruimte met keuken
  • Inschrijving bij de Kamer van Koophandel
  • De basisopzet van mijn onderneming
  • Professionele hulp bij financiën en administratie, zodat alles vanaf het begin goed en verantwoord wordt geregeld

Elke bijdrage - groot of klein - helpt mij een stap dichter bij mijn droom. Als deze droom werkelijkheid wordt en mijn onderneming een succes mag zijn, wil ik iets teruggeven. In de toekomst hoop ik mensen te kunnen helpen die, net als ik, een afstand tot de arbeidsmarkt hebben ervaren. Mensen die talent hebben, maar niet altijd de kansen krijgen om dat talent te benutten.

Ben je iemand die wil investeren, of iemand met ervaring in ondernemerschap die mij wil begeleiden en de kneepjes van het vak wil leren? Dan sta ik daar met open armen voor open. Ik geloof dat je samen verder komt dan alleen.

Dank je wel voor het lezen, delen en steunen. Dat betekend ook al super veel voor mij. Samen maken we van een droom werkelijkheid! 🎂

Zoek op Instagram naar Cupje Cake om mijn talent te ontdekken 🤍

Updates

Laden...

Collectanten

Laden...
1 week, 1 dag geleden gestart
17x bekeken

Actie georganiseerd voor:

Cupje Cake

Actie georganiseerd door:

Rowan Siënna

Rowan Siënna

 

Doneer Wees de eerste om deze actie te steunen!

Donaties

 
Toon alle donaties
1 week, 1 dag geleden gestart
17x bekeken