HELP Beccie weer te kunnen zien na een brute mishandeling

HELP Beccie weer te kunnen  zien na een brute mishandeling

Blind na brute mishandeling door ex en Beccie jaar leven is radicaal veranderd in een nachtmerrie wn duisternis

 

Donate Be the first to support this fundraiser!

Het leven van Beccie veranderde op 22 juni 2021 in één klap in een totale duisternis. Door een vreselijke mishandeling is Beccie blind geworden aan  hasr linker oog]. Naast het fysieke trauma en de emotionele klap, is de wereld letterlijk donker geworden. Dagelijkse dingen die voorheen vanzelfsprekend waren, zijn nu een enorme strijd.

​Er is hoop, maar er is een drempel

​Na vele onderzoeken is er eindelijk een lichtpuntje: er is een operatie mogelijk. Deze ingreep kan het zicht van Beccie (deels) herstellen en de weg vrijmaken naar een menswaardig bestaan en onafhankelijkheid.

​Helaas kregen we onlangs slecht nieuws van de zorgverzekeraar. Omdat de behandeling niet erkend wordt in Nederland en miet vergoed in Noorwegen is haar kans op herstel en zien 70% wordt de operatie in Nederland niet vergoed. De kosten voor de ingreep, de gespecialiseerde nazorg en de noodzakelijke aanpassingen bedragen in totaal € 3500.

​Waarom we uw hulp nodig hebben

​Dit bedrag kunnen we niet alleen opbrengen. Het is onverteerbaar dat een slachtoffer van geweld niet alleen moet leven met de herinnering aan de mishandeling, maar ook de kans op herstel misloopt door een gebrek aan financiële middelen.

​Wij vragen daarom om uw steun. Elke euro brengt Beccie een stap dichter bij het licht en bij een nieuwe toekomst.

Wat gaan we doen met het geld?

  • ​De kosten voor de medische ingreep: €2700
  • ​Reis- en verblijfskosten naar de kliniek: €250
  • ​Rehabilitatie en nazorg na de operatie: € 500

​Hoe kun je helpen?

  1. Doneren: Elk bedrag, hoe klein ook, maakt een wezenlijk verschil.
  2. Delen: Deel deze actie via WhatsApp, Facebook, Instagram en LinkedIn. Hoe meer mensen dit zien, hoe groter de kans dat we het doel bereiken.

​Niemand verdient het om in het donker te moeten leven, zeker niet na zo’n traumatische gebeurtenis. Laten we samen zorgen dat Beccie weer een toekomst met zicht krijgt.

​Namens iedereen en de hele familie: ontzettend bedankt voor je steun en medeleven.

Updates

Loading...

Collectors

Loading...
Started 3 days ago
Viewed 11x

Fundraiser organised by:

Elga Hanouwer

Elga Hanouwer

 

Donate Be the first to support this fundraiser!

Donations

 
Show all donations
Started 3 days ago
Viewed 11x
 
Other fundraisers in: Care Emergency Charity
Report abuse