In de media
Brandstichting raakt vrijwilligers scouting in het hart: ‘Wie haalt zoiets in zijn hoofd?’
Brandstichting is de oorzaak van de grote brand in het gebouw van scoutingvereniging Polanen in Monster. Die voorlopige conclusie trekken verzekeringsexperts na uitgebreid onderzoek. De vereniging heeft naar aanleiding van de bevindingen aangifte gedaan bij de politie.

Doneeractie voor gedupeerde scouting in Monster
Monster 24.04.2021 - Voor de scouting Monster aan de Haagweg is de middelbrand van afgelopen vrijdagnacht een fikse domper.De vrijwilligers waren een jaar geleden klaar met renovatie/verbetering aan het gebouw, vrijdagochtend bleek dat de brand voor veel schade heeft gezorgd. Maar ze laten het er niet bij zitten, zo laat woordvoerder Remco van der Kleij weten.

Scouting van Monster getroffen door brand: 'Heel veel schade'
Een uitslaande brand afgelopen nacht heeft veel schade aangericht bij Scouting Polanen in Monster.
Een deel van het dak van het clubhuis is beschadigd en ook een container voor spelmateriaal is getroffen. "Alles ruikt naar brand", vertelt Mieke van der Arend van de scouting. "Het is allemaal heel onwerkelijk", laat zij vanaf het clubterrein aan de Duyvenvoordestraat weten. Van der Arend is blij dat de brandweer er snel bij was, toch is de schade enorm.
