In de media
Hevige brand in loods van schildersbedrijf in Lauwe: geen asbestdeeltjes gevonden, ook omliggende panden raken beschadigd
In een loods van schildersbedrijf Bo-paint in de Schonekeerstraat in het West-Vlaamse Lauwe, een deelgemeente van Menen, heeft zondagnamiddag een hevige brand gewoed. De brand veroorzaakte ook schade aan de aangrenzende electrozaak DWW Electro en twee appartementen. Om 20 uur was er nog altijd rook aanwezig. “Ik blijf aanraden om ramen en deuren gesloten te houden”, klonk het bij brandweerzone Fluvia.
Brand vernielt elektrozaak en loods schildersbedrijf: “Schade is groot”
Lauwe - Een hevige brand heeft zondagmiddag zware schade veroorzaakt in de loods van een schildersbedrijf en een elektrozaak in Lauwe. Ook twee appartementen zijn beschadigd. Tot in de ruime omtrek was een zwarte rookpluim te zien. Pas rond 19 uur leek het ergste voorbij.
Brand in verfmagazijn in Lauwe: veel rookontwikkeling
In de Schonekeerstraat in Lauwe is vanmiddag brand uitgebroken in het verfmagazijn van Bo-Paint. De oorzaak van de brand is voorlopig nog onbekend. Dat bevestigt plaatsvervangend burgemeester Caroline Bonte Vanraes.