In the media

GrootdeFryskeMarren

Wietse de Boer haalt ruim €5.600,- op voor Stichting Noonansyndroom

16 Sep 2025

REGIO – Wietse de Boer peddelde mee in de SUP 11-City Tour om geld in te zamelen voor zijn vrouw en kind.

Zij hebben allebei het Noonan-syndroom met multiple lentigines, een zeldzame aandoening waar nog weinig over bekend is.

Het oorspronkelijke doel was om 3.000 euro op te halen. Dat werd later bijgesteld naar 5.000. Uiteindelijk haalde Wietse 5.600 euro op.
Alsof dat nog niet genoeg was, eindigde hij ook als derde in het algemeen klassement. Een bijzondere prestatie met een nog mooier doel.

GrootdeFryskeMarren
Leeuwarder Courant

Moeder Sofie (33) en dochter Lova (1,5) hebben het Noonan Syndroom. ‘Ik doe wel heel boos, maar dat ben ik niet’

08 Sep 2025

Moeder Sofie (33) en dochter Lova (1,5) hebben het Noonan Syndroom. 'Ik doe wel heel boos, maar dat ben ik niet'.

Leeuwarder Courant
Groot Sneek

Suppen langs de elf steden voor Stichting Noonan Syndroom

07 Sep 2025

FRYSLAN - Wietse de Boer, al jaren in de ban van het suppen, heeft inmiddels vele evenementen en wedstrijden gesupt. Ook de SUP11CityTour; de Elfstedentocht te water, of beter gezegd... per SUP! Dit jaar doet hij weer mee, maar nu met een speciaal doel: om geld in te zamelen voor de Stichting Noonan Syndroom. En wel om een heel persoonlijke reden.

Groot Sneek
Harlinger Courant

SUP 11-City Tour

05 Sep 2025

Editie 36, pagina 5

Harlinger Courant