Afscheid mylo
Lieve mensen,help mij aub om afscheid te nemen van mylo.die ik onverwachts moest laten inslapen.
Lieve mensen,
Op 02-04-2021 kreeg mijn chihuahua mylo het erg benauuwd.ik belde een dierenarts en werd doorverwezen naar een dierenspoedkliniek.er waren echos en bloedafnames gedaan..daaruit bleek dat hij chronische nierfalen had en bloedarmoede.en kreeg meteen te horen dat het beter was en hem in te laten slapen.ik heb hem mee naar huis genomen.omdat ik het nog niet aan kon.gelukkig had hij geen pijn.ik heb mijn mannetje geknuffeld en alles gegeven wat tie lekker vond.. en ben de hele nacht bij hem gebleven.de volgende dag 03-04-2021 om 19:30 is mijn hondje rustig en vredig heen gegaan.ik wil mylo graag laten cremeren en afscheid nemen.aangezien de kosten hoog waren van de echos de bloedafnames en alles erom heen.kan ik deze kosten niet betalen.maar wil het zo graag.het is het laatste wat ik voor mylo kan doen
Doneer niet voor mij ,maar doe het dan voor mylo❤
Doneer aan Afscheid mylo
Elk bedrag helpt. Bedankt!
Collecteer voor Afscheid mylo
Je krijgt een eigen pagina met je eigen doel. Alles wat je ophaalt gaat naar deze actie.
0 donaties
€ 0 ingezameld
Deel deze actie
Elke deling levert nieuwe donaties op.
Delen via WhatsApp
We hebben een bericht voor je klaargezet. Pas het gerust aan: persoonlijke berichten worden vaker gelezen en doorgestuurd.
Delen per e-mail
We hebben een mail voor je klaargezet. Pas aan wat je wilt en open hem in je mailprogramma of kopieer de tekst.
Delen op Facebook
Facebook vult je bericht niet zelf in. We kopiëren de tekst hieronder, zodat je hem in je bericht kunt plakken.
Bericht op Instagram
Scan de code met je telefoon en volg daar de stappen.
- 1Kies Instagram en dan Bericht.
- 2Plak het bijschrift. Het staat al op je klembord.
- 3Zet de link in je bio: links in een bericht zijn niet klikbaar.
Zet de afbeelding op je telefoon, maak een nieuw bericht en kies hem. Plak het bijschrift; links in een bericht zijn niet klikbaar, zet de link dus ook in je bio.
Instagram Story
Scan de code met je telefoon en volg daar de stappen.
- 1Kies Instagram en dan Story.
- 2Tik op het stickericoon, kies Link en plak. De link staat al op je klembord.
- 3Zet de sticker op de gemarkeerde plek en deel.
Zet de afbeelding op je telefoon, maak een Story en kies hem. Zet een linksticker op de gemarkeerde plek en plak de link; die staat op je klembord.
Delen op TikTok
Scan de code met je telefoon en volg daar de stappen.
- 1Kies TikTok en plaats de afbeelding als foto.
- 2Links in TikTok zijn niet klikbaar: het adres staat op de afbeelding.
Zet de afbeelding op je telefoon, open TikTok, tik op + en kies hem als foto. Links in TikTok zijn niet klikbaar: het adres staat op de afbeelding.
Website widget
Plaats deze actie op je eigen website of blog.
Kopieer en plak de onderstaande code in een website of blog op de plek waar je de widget/donatieknop wilt tonen
Lees meer over de Steunactie donatieknop
Stuur een bericht naar de actiebeheerder
NADINE ontvangt je bericht per e-mail en kan je rechtstreeks antwoorden.
Misbruik melden
Vermoed je dat deze actie frauduleus of misleidend is? Wij onderzoeken elke melding.
Actie koppelen aan categorie
QR-code
Voor posters, flyers en collectebussen. Scannen opent direct de actiepagina.
