fietsrit Compostella/steun Mandalaschool Indië - vertrek op 5 april 2025


Met twee, Magda en ik fietsen we vanuit Hemiksem naar Compostella als steun voor de Mandalaschool in Indië/Pushkar
- De Mandalaschool is een schooltje in Indië, Pushkar olv Schellenaar Dieter Bolsens en Shivam Garden, die beide zorgen voor de goede werking van deze school.
Enkele jaren geleden heb ik de eer gehad om een bezoekje te mogen brengen aan dit schooltje, dat kansen biedt aan zigeunerkinderen om een mooie toekomst op te bouwen en een beter leven. Kinderen worden er gewassen, krijgen ontbijt/ middagmaal, leren hier lezen en schrijven en kunnen spelen.
Heel hartverwarmend om dit te mogen aanschouwen.
Een mooi “kleinschalig” project dat ons nauw aan het hart ligt en dat jaarlijks geld en sponsoring nodig heeft voor werking en voortbestaan.
Vandaar dat mijn sportieve vriendin Magda en ik hebben besloten om een fietstocht te ondernemen van ongeveer 2400km ter ondersteuning van dit mooie project. Onze tocht is te volgen op “Polarsteps” Volg me op mijn reis ‘Fietsen naar Compostella - Monique & Magda‘ via https://www.polarsteps.com/mr10/16628389-fietsreis-sponsoring-mandalaschool-india
Updates
Collectanten
Actie georganiseerd voor:
Mandala school Pushkar
De Mandalaschool in Indië is een schooltje voor zigeunerkinderen,die zorgt voor basisonderwijs(lezen,rekenen) en de mogelijkheid biedt om door te stromen naar de regulieren scholen. De kinderen komen een halve dag en krijgen naast les ook een ontbijt, en middagmaal. Tussen de lessen door is er tijd om te spelen.De Mandala School zorgt er voor dat deze zigeunerkinderen zich even kind kunnen voelen, zonder te moeten gaan bedelen of werken.
Actie georganiseerd door:
