Help de rescuehonden van Beti Shej in Noord-Macedonië
Schmink & glittertattoos voor het goede doel!
Schminken & glittertattoos voor de rescuehonden van Beti Shej!
Op 2e Paasdag ga ik schminken en glittertattoos zetten om geld op te halen voor Rescuehondenopvang van Beti Shej in Noord-Macedonië bij Kiki at Frankx in Zoetermeer.
Deze opvang zet zich met hart en ziel in voor honden die op straat zijn achtergelaten, mishandeld zijn of geen kans hebben op een veilig leven. De vrijwilligers doen er alles aan om deze dieren te verzorgen, medische hulp te geven en uiteindelijk een liefdevol thuis voor ze te vinden. Helaas is daar altijd geld voor nodig.
Daarom wil ik mijn passie voor schminken en glittertattoos inzetten om te helpen! Op 2e Paasdag kunnen kinderen en natuurlijk ook volwassenen langskomen voor een mooie schmink of glittertattoo. DE OPBRENGST GAAT VOLLEDIG NAAR DE OPVANG!!
Zo wordt iets leuks voor jou ook meteen iets goeds voor een dier in nood!
Wil je helpen?
* kom gezellig langs voor een schminken of glittertattoo
*of steun deze actie met een donatie
ELKE BIJDRAGE- GROOT OF KLEIN-HELPT DE DIEREN VAN BETI SHEJ AAN EEN BETER LEVEN!!!
DANK JE WEL VOOR JE STEUN!
Updates
Collectanten
Actie georganiseerd door: