Help jij mee de podcast 'Omgaan met Depressie' mogelijk te maken?

Help jij mee de podcast 'Omgaan met Depressie' mogelijk te maken?
Peter Schoonderwoerd

Een hoopvolle en informatieve podcast maken voor iedereen te maken heeft met depressie om het taboe errond te doorbreken.

 

In de afgelopen jaren heb ik zelf enorm geworsteld met een depressie. Ik heb gemerkt dat praten over depressie nog steeds taboe is. Wat ik tijdens mijn depressie miste, was een platform van steun, maar ook van hoop. Want een depressie kan heel donker zijn, maar het zijn juist lichtpuntjes die je erdoorheen kunnen helpen. Daarom ben ik de podcast serie ‘Omgaan met Depressie’ begonnen.

Het startpunt van deze podcast is mijn eigen ervaring. Vanuit daar duik ik dieper in de wereld van depressies. Wat is een depressie eigenlijk? Hoe ga je om met een depressie? En hoe kun je het beste iemand net een depressie steunen? Ik praat met lotgenoten en professionals, want het moet geen taboe zijn om een depressie te hebben.

Het maken van deze podcast kost natuurlijk tijd en geld en daarom heb ik jouw steun nodig! Wil jij me helpen om depressie bespreekbaar te maken? Heel erg bedankt alvast!

Updates

Laden...

Collectanten

Laden...
6 dagen geleden gestart
145x bekeken

Actie georganiseerd voor:

Depressie Vereniging

Depressie Vereniging

Actie georganiseerd door:

Peter Schoonderwoerd

Peter Schoonderwoerd

 

Donaties

 
Toon alle donaties
6 dagen geleden gestart
145x bekeken