Help mee de daklozen weer in de benen te krijgen.

Help mee de daklozen weer in de benen te krijgen.
Angelique Gerrits

Om de voeten van de daklozen te kunnen verzorgen zoek ik hulp om de juiste apparatuur aan te schaffen .

1 donatie
€ 10 van € 3.000 ingezameld

Help mee om dakloze mensen weer op eigen benen te laten staan

Al meer dan vijf jaar heb ik als hulpverlener gewerkt met dak- en thuisloze mensen. Ook nu ben ik nog als vrijwilliger betrokken. Rond de kerst organiseer ik jaarlijks inzamelingsacties om mensen die op straat leven een klein beetje warmte en waardigheid te geven.

Onlangs heb ik een avond georganiseerd waarop dakloze mensen gratis door een pedicure werden behandeld. Wat ik daar zag, raakte me diep. Veel voeten verkeerden in een ernstige staat: pijnlijke eeltlagen, ingegroeide nagels, ontstekingen en wonden. Voor veel mensen is lopen hun enige manier om zich te verplaatsen. Goede voetzorg is daarom geen luxe, maar een basisbehoefte.

Helaas is één behandelingsavond niet genoeg. Daarom wil ik geld inzamelen om structureel professionele voetverzorging voor dak- en thuisloze mensen mogelijk te maken. Zo kunnen zij regelmatig behandeld worden en worden pijn, infecties en verdere gezondheidsproblemen voorkomen.

Voor dit initiatief is ongeveer €3000  nodig. Met dit bedrag kunnen we meerdere behandelmomenten organiseren en ervoor zorgen dat mensen die het hardst hulp nodig hebben de zorg krijgen die zij verdienen.

Iedere bijdrage, groot of klein, maakt verschil. Kun je niet doneren? Dan helpt het enorm als je deze actie deelt met anderen.

Samen kunnen we ervoor zorgen dat niemand onnodig hoeft rond te lopen met pijnlijke voeten. Bedankt voor je steun en betrokkenheid.

5 uur geleden gestart
43x bekeken

Actie georganiseerd door:

Angelique Gerrits

Angelique Gerrits

1 donatie
€ 10 van € 3.000 ingezameld

Donaties

  • Anoniem € 10,00
    2 uur, 16 minuten geleden
5 uur geleden gestart
43x bekeken