Lieve Mila
Hoi allemaal, ik ben Mila, zo ben ik door mijn mama genoemd. Ik kom uit Hongarije, mijn mama heeft mij hier heen geholpen ❤️
Wees de eerste om deze actie te steunen!
Hoi hoi lieve mensen, ik ben Mila. Ik ben echt super lief en een super brave meid, ik heb al een hoop meegemaakt en heb een rugzakje. Ik kom uit Hongarije en met 4 maanden heeft mijn baasje, mijn nieuwe mama mij hier naar toe gehaald. Ik heb heel veel moeite gehad om mij aan te passen in deze rare werel, autos, fietsen wegen en verkeer. Ik ben nog steeds bang hoor.
Ik heb een vraag, ik als mama van Mila, kan de dierenarts niet betalen om te onderzoeken wat er aan de hand is met huid van Mila. Ik heb alles geprobeerd, het duurste voer, omega3 druppels, zalfjes, crème, niks heeft nog geholpen. Nu ben ik sinds kort alleen en kom ik er niet meer uit.
Is er iemand die ons kan helpen en ondersteunen om naar de dierenarts te gaan en een diagnose te krijgen en Mila te helpen haar eigen zwarte haartjes terug te krijgen? 🙏🙏🙏
Updates
Collectanten
Actie georganiseerd door: