“Samen voor Colombia – Elke bijdrage maakt verschil”

“Samen voor Colombia – Elke bijdrage maakt verschil”
M Pieksma

Help de slachtoffers van de aardbeving in Colombia die alles zijn kwijtgeraakt. Iedere donatie helpt! ❤️🇨🇴

9 donaties
€ 150 ingezameld

Samen voor Colombia ❤️

Colombia is voor ons veel meer dan een land ver weg. Wij kennen de mensen, de cultuur en hebben er vrienden en families die ons dierbaar zijn. Colombia is voor ons een tweede thuis.

De onverwachte aardbeving en de verhalen van mensen die hun huis en bezittingen zijn kwijtgeraakt, raken ons daarom persoonlijk. Wij willen niet alleen toekijken, maar zelf naar Colombia gaan om ter plaatse te helpen.

Met deze inzamelingsactie willen we getroffen families rechtstreeks ondersteunen. De donaties worden gebruikt voor wat op dat moment het hardst nodig is: voedsel, drinkwater, kleding, tijdelijk onderdak, eerste levensbehoeften en hulp bij het herstellen van woningen.

Omdat we persoonlijk ter plaatse zijn, kunnen we zien waar de hulp het meest nodig is en ervoor zorgen dat uw bijdrage zo direct mogelijk bij de getroffen mensen terechtkomt.

Tijdens onze hulpactie houden we een dagboek met foto’s, verhalen en updates bij. Zo kunt u volgen waar uw donatie aan wordt besteed en wat we er samen mee bereiken.

Iedere bijdrage telt. Samen helpen we de mensen in ons geliefde Colombia om na deze ramp weer een nieuwe start te maken. ❤️🇨🇴🙏

2 dagen geleden gestart
154x bekeken

Actie georganiseerd door:

M Pieksma

M Pieksma

9 donaties
€ 150 ingezameld

Donaties

  • Anoniem € 15,00
    1 uur, 1 minuut geleden
  • Anoniem € 50,00
    16 uur, 48 minuten geleden
  • Alphons Hartman € 25,00
    20 uur, 43 minuten geleden
  • Anoniem € 5,00
    1 dag, 1 uur geleden
  • Anna Doornbos € 25,00
    1 dag, 4 uur geleden
Toon alle donaties
2 dagen geleden gestart
154x bekeken