Steun El Gouna Stars ❤️
crowdfunding voor de honden en poesjes El Gouna Stars ,en poesjes Rihanna Resort
Hallo lieve dierenliefhebbers, ik heb een crowdfunding op pijl gezet voor het ongelofelijke werk dat El gouna stars Team doet voor de honden en poesjes in Egypte, voeden , verzorgen, medische hulp bij problemen, sterilisatie en nog zoveel meer en dit doet dit geweldig Team allemaal op vrijwillige basis, dus elk eurootje is dan ook zo welkom, want kan met mijn hand op mijn hart zeggen dat elke euro wel effectief in de diertjes worden gestoken en niet in eigen zak, want anders dit team sta ik 100% voor in. Langs deze weg zal ook een deel van de donering gebruikt worden voor onze Rihanna lieverds die daar terplekke zitten voor aankoop droogvoer, ik zal dan ook de centjes overmaken aan de juiste persoon zodat ik jullie ook kan aantonen dat er wel degelijk droogvoer met aangekocht word en dat de centjes niet voor andere doeleinden zijn en zal gebruikt worden.
Dus laat je hart spreken en Doneer aub enkele eurootjes, als deze iedereen doet dan kunnen die eurootjes samen een mooi bedrag worden voor al deze lieverds van honden en poezen snoetjes ❤️❤️
Doneer aan Steun El Gouna Stars ❤️
Elk bedrag helpt. Bedankt!
Collecteer voor Steun El Gouna Stars ❤️
Je krijgt een eigen pagina met je eigen doel. Alles wat je ophaalt gaat naar deze actie.
26 donaties
€ 510 ingezameld
Deel deze actie
Elke deling levert nieuwe donaties op.
Delen via WhatsApp
We hebben een bericht voor je klaargezet. Pas het gerust aan: persoonlijke berichten worden vaker gelezen en doorgestuurd.
Delen per e-mail
We hebben een mail voor je klaargezet. Pas aan wat je wilt en open hem in je mailprogramma of kopieer de tekst.
Delen op Facebook
Facebook vult je bericht niet zelf in. We kopiëren de tekst hieronder, zodat je hem in je bericht kunt plakken.
Bericht op Instagram
Scan de code met je telefoon en volg daar de stappen.
- 1Kies Instagram en dan Bericht.
- 2Plak het bijschrift. Het staat al op je klembord.
- 3Zet de link in je bio: links in een bericht zijn niet klikbaar.
Zet de afbeelding op je telefoon, maak een nieuw bericht en kies hem. Plak het bijschrift; links in een bericht zijn niet klikbaar, zet de link dus ook in je bio.
Instagram Story
Scan de code met je telefoon en volg daar de stappen.
- 1Kies Instagram en dan Story.
- 2Tik op het stickericoon, kies Link en plak. De link staat al op je klembord.
- 3Zet de sticker op de gemarkeerde plek en deel.
Zet de afbeelding op je telefoon, maak een Story en kies hem. Zet een linksticker op de gemarkeerde plek en plak de link; die staat op je klembord.
Delen op TikTok
Scan de code met je telefoon en volg daar de stappen.
- 1Kies TikTok en plaats de afbeelding als foto.
- 2Links in TikTok zijn niet klikbaar: het adres staat op de afbeelding.
Zet de afbeelding op je telefoon, open TikTok, tik op + en kies hem als foto. Links in TikTok zijn niet klikbaar: het adres staat op de afbeelding.
Website widget
Plaats deze actie op je eigen website of blog.
Kopieer en plak de onderstaande code in een website of blog op de plek waar je de widget/donatieknop wilt tonen
Lees meer over de Steunactie donatieknop
Stuur een bericht naar de actiebeheerder
Hadjilla ontvangt je bericht per e-mail en kan je rechtstreeks antwoorden.
Misbruik melden
Vermoed je dat deze actie frauduleus of misleidend is? Wij onderzoeken elke melding.
Actie koppelen aan categorie
QR-code
Voor posters, flyers en collectebussen. Scannen opent direct de actiepagina.
Geverifieerde actiebeheerder
Onze betaalpartner heeft de bankrekening waarop de donaties van deze actie worden uitbetaald en de identiteit van de rekeninghouder gecontroleerd.
Deze controle gaat over wie het geld ontvangt, niet over het verhaal van de actie.
