Steunactie voor een welverdiende pauze

Steunactie voor een welverdiende pauze

Om mijn vriendin de beste verjaardag te geven na alles

 

Doneer Wees de eerste om deze actie te steunen!

Steunactie voor een welverdiende pauze 💛

Lieve allemaal,

Het afgelopen jaar is voor mijn vriendin ontzettend zwaar geweest. Ze kreeg te maken met  drie darmoperaties en leeft nu met een stoma. Alsof dat nog niet genoeg is, combineert ze dit allemaal met het leven als alleenstaande mama.

En toch… blijft ze altijd dezelfde sterke, warme persoon. Ze werkt keihard, staat altijd klaar voor anderen en vraagt zelf zelden om hulp. Ontspannen? Dat vergeet ze meestal helemaal.

Daarom willen wij haar voor haar verjaardag verrassen met iets wat ze zó verdient: een vakantiecheque. Even weg. Even ademhalen. Even geen zorgen. Gewoon tijd voor zichzelf en quality time met haar kindjes.

Wil je meehelpen om dit mogelijk te maken? Elke bijdrage, groot of klein, maakt een verschil. Samen kunnen we haar een moment van rust en geluk cadeau doen.

Dankjewel om dit mee mogelijk te maken 💛

Updates

Laden...

Collectanten

Laden...
op 25-02-2026 gestart
31x bekeken

Actie georganiseerd door:

Louise Deleyts

Louise Deleyts

 

Doneer Wees de eerste om deze actie te steunen!

Donaties

 
Toon alle donaties
op 25-02-2026 gestart
31x bekeken