Valhelm ten gevolge van epilepsie
![Valhelm ten gevolge van epilepsie](https://storage.googleapis.com/steunactie-prod/img/actions/44096/lg/header-valhelm-ten-gevolge-van-epilepsie.png?1732118324)
![De Brabander Stefanie](https://storage.googleapis.com/steunactie-prod/img/users/50950/lg/profile-de-brabander-stefanie-1.png?1732118468)
Onze dochter heeft een valhelm nodig ten gevolge van haar epilepsie.
Onze dochter heeft een valhelm nodig ten gevolge van haar epilepsie .
maar door een lange ziekenhuis opname van onze dochter is onze reserve op . Ze wilden medicatie afbouwen en een andere opstarten maar dat heeft voor een heel heftige lange periode gezorgd met een lange opname .
nu zien we een nieuwe soort aanvallen waarbij onze dochter als een stijven plank voorovervalt meerdere malen per dag .
waardoor we al vele dokters en ziekenhuis bezoeken hebben mogen doen .
deze helm kan haar helpen om minder kwetsuren en blauwe plekken voornamelijk in der gezichtje te doen .
Updates
Laden...
Collectanten
Laden...
op 20-11-2024 gestart
124x bekeken
Actie georganiseerd door:
![De Brabander Stefanie](https://storage.googleapis.com/steunactie-prod/img/users/50950/md/profile-de-brabander-stefanie-1.png?1732118468)
De Brabander Stefanie
op 20-11-2024 gestart
124x bekeken
Andere acties in:
Kinderen / Jeugd
Misbruik melden