Logo Steunactie
  • NL
    Nederlands   Nederlands Engels   Engels
  • Steunactie
  • Steunacties
  • Zo werkt het
  • Tarieven
  • FAQ
  • Logo Steunactie
  • NL
    Nederlands   Nederlands Engels   Engels
  • Zoeken
  • Start jouw actie
  • Inloggen
  • op 29-01-2023
    8368ba4f 33d2 4ee5 b29a df9ad646bce0
    3eddcc5a 68a2 4f1c aef0 317151d36c20
    b12a2796 4b13 49ea 8b8c e734ed82cf30
    Previous Next
  • op 28-01-2023
    315fbb41 bdce 4daa b676 c24924b279a9
    5a577da7 e165 45e4 8bfc 4d227b5a27e4
    6f579c27 4458 486c 8330 8a3b2d7f0671
    68f3c427 25fd 44c3 83c8 a993167a1ad0
    Previous Next

    Yes mensen! Het licht staat op groen voor morgen!

    Want ik heb samen met de gidsen even bij elkaar gezeten en de knopen doorhakt! Dat betekent dat we om 05:40 uur vertrekken naar de vulkaan Conception. En rond 7:00 uur de hike starten. Super veel zin in!

    De wind zal minder zijn dan vandaag, maar er zal alsnog een sterke wind staan. Maar het is veilig genoeg om hem te beklimmen en de top van 1610 meter te bereiken. Om daarmee het geslaagde project te voltooien!✔️

     

    Met meer als 80 donaties en meer als €1500 euro opgehaald te hebben, ben ik meer als tevreden. En zo dankbaar voor iedere donatie. Dit had ik bij het ontstaan van dit idee never nooit durven dromen.

     

    Daarvoor mijn grote, grote, grote DANK!

    Jullie zullen maandag de verrassing en de vreugde van de school zien! Maar ik kijk eerst naar morgen uit, want het word een flinke uitdaging, en die plaatjes zullen eerst voorbij komen!?

     

    *Morgen staan we op de top van de vulkaan op de foto ?

  • op 27-01-2023

    Beste mensen, Allereerst wil ik jullie zo erg bedanken voor alles. Dat we op dag 1 op 180€ zaten en dat ik hoopte de 250€ aan te tikken. Daarna werd ik wakker de volgende ochtend met een bedrag van 680€, waar ik super blij mee was, maar nu 12 uur later is het bedrag van vanochtend meer dan verdubbeld €1292,00 staat de teller op. Droom ik ? Ik kan het nog niet beseffen, wat ons vandaag is overkomen…. Dit had ik nooit durven dromen….En onbeschrijfelijk blij mee. Dat we dit met z’n allen naar z’n succes hebben geleid, ben ik jullie zo bankbaar voor!❤️ 

     

    Maar ook even een andere mededeling; Ik had gehoopt geen update meer te hoeven schrijven, maar helaas schrijf ik op dit moment er toch eentje…. Want ik heb gister (26-01) een noodgedwongen gesprek gehad met de gids: Fransesco. Hij wou pratten. Dus afgesproken bij het hotel. Daar kwam hij met de vervelende mededeling dat het niet mogelijk is om morgenvroeg de vulkaan conception te beklimmen. De reden: Te gevaarlijk. vanochtend gekite hier met een vrij sterkte wind maar rond 13:00 uur was het aan het stormen en was het extreem weer. Als je dan op 1610 meter hoogte midden op een vulkaan staat is het levensgevaarlijk. Dus ik snap en respecteer zijn keuze. We gaan morgen de keuze maken of we hem zaterdag of zondag gaan beklimmen. De afspraak met de school staat in ieder geval op maandag. Dus even schakelen, en dus nog even geduld voordat ik los mag. 

    Mensen uit m’n diepste van me hart! BEDANKT, voor het waarmaken van deze actie! Zonder jullie hadden we niet bereikt?❤️ #durfgrotertedenken

  • op 26-01-2023

    UPDATE!✔️

    Even een kleine update wat betreft het beklimmen van Volcano Conception voor de biligual school op Ometepe 

    Ik had gisteren een afspraak met de school, om kennis te maken met de leerlingen, leraren/leraressen en om mijn verhaal te delen met ze.

    Ik werd met open armen ontvangen door iedereen!
    Na een rondleiding door klaslokalen, speelpleinen was het een verrassing toen ik terug kwam dat alle kinderen (80) voor een klaslokaal stonden en mij welkom heette
    “Welcome Robin”

    Na mijn verhaal gedaan te hebben, wat exact mijn plannen zijn. Zag ik alleen nog maar lachende gezichten!
    Het is ontzettend mooi om te zien, hoe de kinderen hier van de kleinste dingen genieten. 
    En daarom ben ik ook heel blij dat ik mijn aandeel kan schenken van de school, en dat wel met jullie hulp. Waar ik heel dankbaar voor ben maar ook zeker de kinderen en de school.

    Paar kleine wijzigingen;

    Na het bezoek aan de school, had ik een afspraak met de gids op het strand. Daar hebben alles besproken. En de dag gewijzigd naar vrijdag 27 januari. Dat ziet eruit als de beste dag. We vertrekken om 5:00 uur naar de vulkaan en zullen rond 6:00 uur beginnen.

    De laatste mededeling: 
    DONEREN KAN NOGSTEEDS!! 
    Met €180,00 hebben we al een mooi bedrag. Maar hoop toch de 250€ aan te tikken!

    Mensen die gedoneerd hebben! Hartstikke bedankt! En als je nog niet gedoneerd heb…. Sla…Je….Slag…..?

    https://steunactie.nl/kunst-cultuur/geld-ophalen-voor-ometepe-bilingual-school-in-ometepe-nicaragua/-16246

  • op 24-01-2023

    Vandaag om 12:00 uur staat mijn bezoek gepland om op de school  kennis te maken met de leerlingen/kinderen en de leraressen/leraren. 

Vind een steunactie
Gebruik het filter om je zoek opdracht te verfijnen
Loading...
 

Steunactie

  • Over ons
  • In de media
  • Veiligheid & Betrouwbaarheid
  • Algemene voorwaarden
  • Privacybeleid
  • Cookiebeleid

Contact

+31 (0)85 488 4765 Contactformulier Helpcentrum Donateurs Belangen logo WOTY logo

Deel ons

Volg ons

Secure payments powered by mollie
iDEAL Creditcard PayPal Overboeking Bancontact KBC/CBC-Betaalknop Belfius Pay Button P24 Trustly

Steunactie is een initiatief van Sponsor Europe B.V. © 2026 Alle rechten voorbehouden. SSL