-
on 6/12/24
Hallo❤️❤️❤️
Morgen rondt Leon de laatste fase van de standaardbehandeling in België af. Een jaar en 3 maanden lang onderging hij chemotherapie, tumorverwijdering, stamceltransplantatie, krachtige chemotherapie, radiotherapie, immunotherapie en een vitamine A-behandeling. Nu voelt hij zich goed en is hij weer op krachten.
Leon hoeft niet langer in isolatie te blijven, dus we beginnen langzaamaan normaal te leven. Dankzij de uitstekende school in Zaffelare kan hij twee keer per week een uur les volgen (als de kinderen pauze hebben). Leon gaat ook naar de revalidatie omdat hij snel moe wordt en zwakke spieren heeft.
Alle inspecties zullen plaatsvinden op 9 en 10 juli. Als Leon nog steeds in remissie is, kunnen we naar de Verenigde Staten gaan om een vaccin te krijgen tegen herhaling van neuroblastoom. Ik denk dat we in augustus de eerste dosis kunnen krijgen, maar alles hangt natuurlijk af van de testresultaten. Tijdens zijn drie jaar durende behandeling in de Verenigde Staten zal Leon maar liefst tien vaccins krijgen om herhaling van de ziekte te voorkomen. Maar wij en de artsen geloven dat hij de strijd tegen kanker zal winnen, hij is tenslotte een sterke jongen
Het hele verhaal van Leon staat beschreven op zijn Facebook-pagina onder de link.
https://www.facebook.com/profile.php?id=100091783512750
Daar staat ook actuele informatie.
Groetjes en veel knuffels van Leon❤️❤️❤️
- on 6/12/24
-
on 10/10/23
Beste vrienden, ❤️ Leon onderging in augustus een stamceltransplantatie van 3 dagen ? daarna kreeg hij 6 dagen hele krachtige chemotherapie ? Na de toediening werd Leon 5 weken geïsoleerd in het ziekenhuis. Het was echt moeilijk. Leon stopte volledig met lopen. De pijn was zo hevig dat er voortdurend morfine moest worden toegediend. Hij kreeg zonder onderbreking 8 infusies. Zijn slokdarm was volledig verbrand, waardoor hij volledig stopte met eten en drinken, en zijn maag deed veel pijn. Bovendien moest hij voortdurend overgeven en moest hij gevoed worden met een speciaal infuus via een slangetje. Na de transplantatie heeft Leon veel pijnlijke injecties moeten krijgen die de aanmaak van witte bloedcellen stimuleren ? Nu is er een maand verstreken sinds die ergste tijd vol angst voor welke bijwerkingen er kunnen optreden na mega chemotherapie. Leon bewees maar weer eens hoe moedig en sterk hij is? Na thuiskomst moest hij zijn spieren trainen om weer te kunnen lopen. 's Nachts wordt Leon nog steeds via een sonde gevoerd. Gelukkig is hij overdag al een beetje gaan eten. Hij heeft leverproblemen veroorzaakt door chemotherapie. Vandaag begon hij aan de volgende fase van de strijd tegen neuroblastoom: radiotherapie. Wij vragen om gebeden en positieve energie ❤️
Nothing found for
Check the spelling or browse all fundraisers.
