Logo Steunactie
  • Fundraisers
  • How it works
  • Rates
  • FAQ
Taal · Language
DutchThis page in Dutch
EnglishCurrent language
Log in Start your fundraiser
Logo Steunactie
  • Fundraisers
  • How it works
  • Rates
  • FAQ
Language
DutchThis page in Dutch
EnglishCurrent language
+31 (0)85 488 4765
Start your fundraiser Log in
  • 2 weeks, 1 day ago
    1000035417 1000035418

    Op een paar aanpassingen na zijn Ylvana haar staanplank en aangepaste zitschaal ook weeral afgewerkt :)

    Super tevreden van het kleurenschema van allebei en zeker de stichting staanplank.

    Bedankt aan Orteam voor dit te realiseren 😍

  • on 7/6/26

    Update van de ouders; 

    Hii allemaal

    Hierbij een nieuwe update vanuit cepra.

    We zijn goed bezig en doen er ook alles aan om Ylvana te ondersteunen waar het kan.

    Door de baclofen merken ze al wel minder spierspanning,  maar rechter heupje blijft een probleem.  Om te voorkomen dat ze er helemaal uit zou gaan, moet ze een ingreep krijgen 29 oktober met overnachting in het UZA. Hier gaan ze dan spieren in haar bovenbeen verlengen en dan ook meteen botox inspuiten omdat ze al onder narcose is.

    Wil ook zeggen dat ze 4 weken in gips zal zitten en er een staaf tussen haar benen zit. Dit kan er wel uit gehaald worden voor vervoer.

    Daardoor gaan ze nu ook sneller haar zitschaal in orde proberen maken zodat ze in een juiste  houding thuis kan zitten en er komt ook een aangepast matras ding dat haar benen ik juiste afstand staan om zo te kunne "ontspannen".

    Ook gevraagd voor zicht, daar willen ze voorlopig geen bril voor geven omdat ze  eeen groot vermoeden CVI hebben.

    Qua spraak gaat ze nooit goed kunnen doen, misschien met woordjes of uitdrukkingen dat ze verder haar wel kan uiten. Hier zijn ook hulpmiddelen voor 🤞.

    School gaat of een buitengewoon onderwijs zijn of een MFC, maar in het mfc heb je ook onderscheid in dingen leren zoals op school of niet.

    Dat willen ze gaan bekijken volgende keer we naar het COS gaan. Zodat ze dit kunnen meenemen richting CLB.

    Als het een buitengewoon onderwijs is, is het type 4 met ondersteuning voor zicht. Dat was wel duidelijk.

    🍀🍀 alles voor Ylvana

  • on 6/13/26
    1000031913

    Eerste keer haar gloednieuwe staantafel testen op de creche.

    Het moet nog wel wat aangepast worden maar Ylvana vindt het allemaal nog niet zo erg. Wat doe je dit ongelooflijk goed meid!

    Stap voor stap! 

    Wat zijn we blij met de overstap naar de nieuwe creche, je bent daar in goede handen. 

     

     

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 1
  • 2
  • 3
Popular:
Trending now
All results for →

Nothing found for

Check the spelling or browse all fundraisers.

Esc to close · ↵ all results
See our 744 reviews on ★Trustpilot
Logo Steunactie About us In the news Security & Reliability Terms & Conditions Privacy policy Cookie policy Blog

Contact

+31 (0)85 488 4765 Contact form Help Center
Donateurs Belangen Website of the year

Share us

Follow us

Secure payments · SSL secured, processed by Mollie
iDEAL Creditcard PayPal Bank transfer Bancontact KBC/CBC-Betaalknop Belfius Pay Button P24 Pay by Bank
Steunactie is an initiative of Sponsor Europe B.V. · © 2026 All rights reserved SSL secured
App version
Commit
a9ddb7d227cf41c2395d4b7f09841e7ae58e5aa2
Server
3b6b6fd76d1f
Environment
production

Help center

Instant answers to all your questions

Open in a new window