-
op 20-09-2025
Update over Demyan π
Demyan krijgt momenteel twee keer per week fysiotherapie en heeft daarnaast gesprekken met de psycholoog. Ook gaat hij elke week een half uurtje naar school en maakt thuis wat schoolwerk, zodat hij toch een beetje kan meedraaien met zijn klas.
Daarnaast wandelen we elke dag samen met hem, en als de energie het toelaat fietsen we af en toe een klein stukje. Dat is nog erg wisselend, maar het doet hem zichtbaar goed om even buiten te zijn.
Op dit moment zijn we ons aan het voorbereiden op de volgende opname, die gepland staat op 30 september. Dat brengt altijd spanning met zich mee, maar stap voor stap gaan we samen verder.
Wil je ons volgen? Als je op Facebook of Instagram zoekt naar βDemyanβ, vind je onze pagina waar we regelmatig kleine updates delen.
Dankjewel voor alle steun, berichten en donaties β het betekent ontzettend veel en geeft ons kracht in deze periode. π