FC Zaanstad U21 naar Deaf Champions League Futsal U21
FC Zaanstad U21 mag deelnemen aan de Deaf Champions League en vertegenwoordigt Nederland op het Europese podium!
Be the first to support this fundraiser!
FC Zaanstad heeft de afgelopen jaren prachtige successen geboekt binnen het internationale dovenvoetbal. Tijdens de vorige editie van de Deaf Champions League U21 werden wij 2e van Europa! Dit jaar willen we opnieuw naar de finale om te winnen. Ook werden wij opnieuw landskampioen en pakte de beker bij de senioren. Deze prestaties laten zien waar onze kracht ligt: Respect, Strijd & Discipline.
Ons team, onze droom
Ons team bestaat uit spelers uit Nederland, België, Italië, Frankrijk, Brazilië, Iran en Denemarken. Een unieke mix van talent, ervaring en passie. Ondanks hun verschillende achtergronden delen zij één droom: FC Zaanstad vertegenwoordigen op het hoogste Europese niveau en samen geschiedenis schrijven.
Iedere speler traint intensief, reist veel en investeert enorm om dit avontuur mogelijk te maken. Daarom willen wij deze reis niet alleen zelf beleven, maar ook met jullie delen, onze supporters, familie, vrienden en achterban.
Maar om deze droom waar te maken, hebben we jullie hulp nodig.
Waarom crowdfunding?
Naast deze crowdfunding zijn wij achter de schermen volop bezig met het benaderen van sponsors. Het grootste deel van ons budget proberen we via sponsoring bij elkaar te krijgen. Maar voor het laatste belangrijke deel, de cruciale € 3.000, richten wij ons met trots tot jullie.
Met jullie bijdragen, klein of groot, kunnen wij het verschil maken. En daar krijg je ook iets voor terug! Wil je jouw logo op onze inloopshirts? Of op de foto staan met het hele team? Dat kan. Alles is mogelijk, zie hieronder voor onze uitgebreide sponsorpakketten.
Zo bouwen we samen aan één gezamenlijk doel: spelers én supporters verenigd achter FC Zaanstad.
Hoe kun je helpen?
Elke bijdrage, groot of klein, brengt ons dichter bij het doel.
Ieder euro telt! ❤️
Wil je als bedrijf of organisatie bijdragen als sponsor?
Hier zijn onze pakketten:
Sponsorpakketten
• Embleem van FC Zaanstad
• Logo op de inloopshirts
• Vermelding op social media
• Een teamfoto waar jij zelf óók op komt te staan
• Mogelijkheid tot zichtbaarheid op evenementen, bedrijfsbezoek of teamactiviteiten
• Een origineel FC Zaanstad-shirt, bedrukt met jouw favoriete rugnummer
Heb je een eigen idee of speciale wens? We denken graag met je mee!
Samen scoren we dit doel! ⚽
Met jullie steun kunnen we geschiedenis schrijven en laten we zien hoe sterk sport kan verbinden.
Help FC Zaanstad naar de Deaf Champions League, doneer, deel onze actie en sta naast ons op weg naar Europa!
Volg ons op instagram!
https://www.instagram.com/fczaanstad.deaf/
Fundraiser organised by:
Erwin Stevens
Be the first to support this fundraiser!