Help Blake hij heeft een dure kankerbehandeling nodig
Blake is pas 2jr en er is zware kanker ontdekt hij heeft een kankerbehandeling nodig
Dit bericht hoopte ik nooit te moeten schrijven ik zit letterlijk in een nachtmerrie💔😪 op 6 dagen tijd maandag zag ik dat Blake anders was dan normaal ben onmiddelijk met spoed naar de dierenarts van wacht gegaan,na bloedafname echo en Rx werd er gedacht aan fip hij heeft een vergrote nier en vocht rond de niertjes.
Ik ben onmiddelijk de behandeling gestart en dinsdag naar mijn dierenarts gegaan
Hij is aan het infuus gegaan en na meerdere testen kwam gisteren het verschrikkelijke nieuws dat het zware kanker is😭😭
Hij heeft een peperdure kankerbehandeling nodig en wegens zware gezondheidsproblemen kan ik dit zelf niet betalen
Help mij aub Blakeje redden hij is pas 2 jaar ik ben kapot volledig gebroken 😭elk centje is welkom hoe klein ook ik wil mijn schatje nog niet afgeven🙏🙏🙏lieve vrienden ik smeek jullie help mij aub mijn ventje te redden🙏🙏💔😭😭😭
Fundraiser organised by:
Chantal Populaire
Donations
-
Fabienne Barbaraci €15.003 days, 2 hours ago
-
Fabienne Barbaraci €10.001 week, 2 days ago
-
T Horssen van €10.00
Super voor jullie
2 weeks ago -
Fabienne Barbaraci €15.002 weeks ago
-
Linda Cattrysse €25.00
Ik ben zo blij dat alles goed gaat, nog wel een lange weg te gaan maar ik heb er vertrouw… Ik ben zo blij dat alles goed gaat, nog wel een lange weg te gaan maar ik heb er vertrouwen in, nog veel succes.
2 weeks, 2 days ago