Help david voor zijn kankerbehandeling .
Onze beste vriend , David 29 jaar kreeg de diagnose van een zeldzame kanker !
Onze beste vriend , David 29 j kreeg de diagnose van een zeldzame kanker
het op “ tijd” zijn , wat wil zeggen dat een kwaadaardige tumor zonder uitzaaiing kon verwijderd worden , dit om uitzaaiing of kans op nieuwe tumoren te verkleinen .
vandaag ( 27 okt. 2025 ) moest David op controle waar ze hebben gezien dat er een nieuwe tumor is gevormd .
omdat david al maanden hierdoor niet MAG zijn job uitvoeren , zijn hier heel zware behandelingskosten aan verbonden .
wij willen onze beste vriend een hart onder de riem steken , een duwtje geven om terug levenszin te hebben en wat vreugde want die is op bij hem . hiervoor kunnen we de behandeling starten als we een financiele bijdrage kunnen leveren aan David , oprecht en welgemeend dat elke euro zal naar de veel te dure behandeling gaan !
we willen hem zien lachen , naast al het verdriet en tegenslag .
Elke bijdrage , groot of klein maakt het verschil … een verschil tussen ziek zijn naar genezen .
iedereen al superhard bedankt voor jullie hulp , hoe klein of hoe groot die mag zijn … wij willen onze vriend niet kwijt !
Updates
Collectors
Fundraiser organised by: