Help Dexter zijn baasje! Dierverzekeraar weigert uit te.betalen!!
Zieke kater Dexter met ernstig nierfalen in het ziekenhuis beland. Dierverzekeraar laat baas zitten met torenhoge rekening
Be the first to support this fundraiser!
Hoi, mijn naam is Monique, ik ben de gelukkige eigenaar van een hele lieve hond Pip en 2 lieve knuffelkaters Jimmy en Dexter. Ze zijn alle 3 enorm aan elkaar gehecht, de katten lopen elke avond ook mee met de laatste ronde voor mijn hond. Ik heb voor alle 3 mijn dieren al vanaf het begin de allerduurste dierenverzekering genomen. Dat kost mij 80 euro per maand... 960 euro per jaar dus. Maar ik wou gewoon nooit voor verrassingen komen te staan bij ziekte of ongevallen.
Helaas trof ik afgelopen 24 oktober Dexter mijn kater van 4 jaar oud thuis aan in hele afwezige apathisch toestand. Ik heb direct de dierenarts gebeld en kon meteen terecht. Na het afnemen van bloed, bleek Dexter acuut nierfalen te hebben en moest hij met hoogste spoed opgenomen worden in een dierenkliniek. Hij kwam terecht in de spoedkliniek van het MCD in Amsterdam. Daar heeft hij 5 dagen gelegen en is hij met heel veel liefde en goede zorg er bovenop gekomen!
Ik was bang dat de dierenverzekeraar mogelijk bepaalde restricties kon stellen. En dat ik wellicht bepaalde kosten zelf moest betalen. Echter gezien het weekend was, kon ik niets nagaan en/of bellen. Toen ik tussentijds in het ziekenhuis de kostenindicatie kreeg voor het hele traject, schrok ik daar enorm van. Er werden bedragen genoemd tussen de 6000 en 8000 euro. Na aangeven aan de hoofddierenarts van de spoedkliniek, dat ik geen dergelijke financiële middelen had, maar wel de duurste verzekering, stelde zij mij gerust en vertelde dat ik eventueel ook in termijnen mocht betalen. Dus daar was ik heel erg blij mee. Het zou me vreselijk lijken als ik mijn kat had moeten laten inslapen omdat ik simpelweg geen geld had voor de rekening. Daarom neem je als eigenaar ook een dierenverzekering, zodat je zorg kunt dragen voor als je dier ziek wordt.
Tot mijn grote teleurstelling heeft mijn dierverzekeraar het enorm laten afweten, en verschuilt zich achter wanpraktijken en oneerlijke algemene voorwaarden. Zij bedienen zich van extreem misleidende manier van reclame maken en klanten werven. Trustpilot staat vol met honderden gedupeerden. De rekening bedraagt uiteindelijk 4500 euro en mijn dierenverzekeraar heeft slechts 2 bedragen uitbetaald. 448 en 931 euro. Voor het restant geven ze niet thuis en blijken ze feitelijk niets om dieren te geven, maar puur om financiële winst. Na mijn bezoek aan het ziekenhuis heb ik nog 2 controle consulten gehad....die gelukkig goed waren, maar die zij ook niet uitbetalen. Dit is voor het eerst dat ik ooit zo iets voor mezelf opstart. Vind het best wel lastig, maar ik ervaar enorm veel stress van het geldbedrag wat nu nog open staat bij het MCD.
Als ik donaties zou mogen ontvangen, dan zal ik uiteraard ook volledig transparant alles hier delen, qua betalingen aan het MCD. Ook kan ik desgewenst nog inhoudelijk nadere toelichting geven.
Ik ben doordat ik fulltime mantelzorger ben, afhankelijk van sociaal minimum inkomen...waardoor ik maar de moed bij elkaar geraapt heb om mijzelf kwetsbaar op te stellen en deze Gofundme start.
Hele lieve groet
Monique Epker
Updates
Collectors
Fundraiser organised by: