Help kinderen aan een overgetelijke tocht met de Pannenkoekenboot!

Help kinderen aan een overgetelijke tocht met de Pannenkoekenboot!

Een vakantie of zelfs een zomeruitje is helaas niet voor alle gezinnen weggelegd. Lions maakt dit laatste voor hen mogelijk!

 

Lionsclub Amsterdam 1 Host Zuidas heeft als lokale club het initiatief genomen om iets te doen voor jonge Amsterdamse gezinnen met kinderen die ondersteuning nodig hebben en waarvoor een korte vakantie of een leuk uitje financieel niet mogelijk is.  

Daarom heeft onze Lionsclub besloten om een exclusieve vaartocht van 2 uur te organiseren over het IJ rond Amsterdam met de Pannenkoekenboot. De boot vertrekt vanaf het NDSM terrein. Aan boord kunnen de gezinnen onbeperkt pannenkoeken eten en deze zelf beleggen bij het buffet aan boord.

Om de doelgroep te bereiken is samenwerking gezocht met Home-Start Humanitas te Amsterdam. Deze organisatie biedt ondersteuning aan huis voor de doelgroep en zal de gezinnen die hiervoor in aanmerking komen uitnodigen. 

Om de vaartocht mogelijk te maken doneert onze lokale Lionsclub uit eigen middelen al € 1.000,-. De rederij van de Amsterdamse Pannenkoekenboot, de Rotterdam Leisure Group, levert eveneens een forse bijdrage aan dit goede doel in de vorm van gunstige voorwaarden en een royale korting. 

Om deze vaart financieel mogelijk te maken zijn minimaal 60 personen nodig. Om dit aantal te kunnen realiseren komen wij nog € 1.000,- tekort. Maar hoe meer geld er boven dit bedrag nog binnenkomt, hoe meer personen van de doelgroep boven het aantal van 60 mee kunnen! De boot heeft namelijk een capaciteit van 120 personen.  

De vaartocht zal gaan plaatsvinden in de zomervakantie, op een nog nader vast te stellen maandag in juli/augustus 2025. Help mee met een donatie om dit uitje voor velen mogelijk te maken. Hartelijk dank!

Updates

Loading...

Collectors

Loading...
Started 2 days ago
Viewed 134x

Fundraiser organised for:

Lionsclub Amsterdam 1 Host Zuidas

Fundraiser organised by:

Albert de Bruijn

Albert de Bruijn

 

Donations

 
Show all donations
Started 2 days ago
Viewed 134x
 
Other fundraisers in: Event
Report abuse