Help Lucy in haar strijd tegen leukemie

Help Lucy in haar strijd tegen leukemie

Lucy (7) vecht tegen leukemie.

 

Donate Be the first to support this fundraiser!

Op 17 juli 2024 stortte onze wereld in. Onze vrolijke, energieke dochter Lucy, die altijd lachte en speelde alsof ze de hele wereld aankon, werd plotseling ernstig ziek. Wat begon als vermoeidheid, blauwe plekken en afnemende eetlust, bleek na een reeks onderzoeken in het Erasmus MC Sophia Kinderziekenhuis in Rotterdam acute lymfatische leukemie (ALL) te zijn.


 

Lucy is pas zeven jaar oud, en in plaats van naar school te gaan en met haar vriendjes buiten te spelen, brengt ze haar dagen door in een ziekenhuisbed, omringd door infusen en medische apparatuur. Sinds haar diagnose heeft ze intensieve chemotherapie ondergaan, wat haar lichaampje zwaar op de proef stelt. Haar mooie blonde haren beginnen uit te vallen, en ze is vaak misselijk en moe. Toch blijft onze kleine vechter positief, met haar knuffelkonijn Fluffy altijd aan haar zijde.


 

We staan aan het begin van een lang en onzeker traject. De behandeling duurt minimaal twee jaar, met ziekenhuisopnames, chemo, en mogelijk een beenmergtransplantatie. We willen er als gezin alles aan doen om Lucy de beste kans op herstel te geven, maar de kosten zijn enorm. Naast medische uitgaven moeten we rekening houden met reiskosten, aanpassingen thuis, gemiste inkomsten door verlof van werk, en extra ondersteuning voor Lucys broertje Thomas (4), die deze situatie ook moet verwerken.


 

Daarom vragen we jullie hulp. Elke donatie, groot of klein, helpt ons om Lucys behandeling en herstel zo goed mogelijk te ondersteunen. Jullie steun betekent dat we er als ouders altijd voor haar kunnen zijn, zonder financiële stress.


 

We zullen hier regelmatig updates plaatsen over Lucy’s voortgang, zodat jullie haar reis kunnen volgen.


 

Vanuit de grond van ons hart: bedankt voor jullie steun, gebeden en liefde. Samen geven we Lucy een kans op een toekomst.


 

Met liefde,

de ouders van Lucy

Updates

Loading...

Collectors

Loading...
Started 1 week, 6 days ago
Viewed 24x

Fundraiser organised by:

Leon Ndiayr

Leon Ndiayr

 

Donate Be the first to support this fundraiser!

Donations

 
Show all donations
Started 1 week, 6 days ago
Viewed 24x
 
Other fundraisers in: Care Children / Youth
Report abuse