Help Marjolijn Hoogland met haar laatste kans op genezing

Help Marjolijn Hoogland met haar laatste kans op genezing
Hester Hoogland

Onze moeder heeft haar hele leven anderen geholpen – nu heeft zij onze hulp nodig. Help haar naar Georgië voor behandeling!

 

Onze moeder heeft haar hele leven anderen geholpen – nu heeft zij onze hulp nodig

Onze moeder, Marjolijn Hoogland, heeft haar leven gewijd aan de zorg voor mens en dier. De meeste mensen kennen haar als de drijvende kracht achter de Wildopvang, waar ze talloze gewonde en verweesde dieren heeft gered. Maar niet alleen dieren konden op haar rekenen: jarenlang haalde ze kinderen uit het Tsjernobyl-gebied (Wit-Rusland) naar Nederland om ze een zorgeloze tijd te geven. Recent bood ze tijdelijk onderdak aan dames gevlucht uit Oekraïne. 

Nu heeft mam zelf hulp nodig. Ze heeft een multiresistente bacterie in haar blaas die in Nederland niet meer te behandelen is. Zonder ingrijpen zal haar gezondheid steeds verder achteruitgaan.

Een laatste kans in Georgië

In Nederland is er geen behandeling meer mogelijk, maar in Georgië wordt al jaren succesvol gewerkt met bacteriofagen – een therapie die in andere landen patiënten heeft geholpen die hier uitbehandeld waren. Dit is haar laatste strohalm.

In Nederland en West-Europa is de fagentherapie nog niet mogelijk, maar de Nederlandse wetenschap heeft wel interesse in deze behandelmethode. Voordat deze behandelmethode geregistreerd etc is kunnen we wel 10 jaar verder zijn. Dat is voor Marjolijn te laat....

De zorgverzekering vergoedt deze behandeling helaas niet, wat betekent dat we alles zelf moeten betalen. De kosten zijn nog niet volledig inzichtelijk omdat ze pas de volledige behandeling bepalen als ze Marjolijn daar hebben en alle vooronderzoeken zijn afgerond. Op basis van ervaringen van andere patiënten verwachten we dat de totale kosten tussen de 12.000 en de €15.000 zullen liggen. Dat zijn enkel de behandelkosten, daar komt verder alles omheen nog bij. 

Waar is het geld voor nodig?

Behandelingskosten in Georgië

✅ Vooronderzoeken om te bepalen hoe lang ze behandeld moet worden

✅ Reis- en verblijfskosten gedurende de behandeling

Binnen twee weken krijgen we meer duidelijkheid over de precieze duur van de behandeling. Zodra dat bekend is, willen we zo snel mogelijk actie ondernemen.

Help Marjolijn deze kans te grijpen!

Mam heeft haar hele leven anderen geholpen – nu kunnen wij iets voor haar terugdoen. Elke donatie, groot of klein, helpt haar dichter bij deze behandeling te komen.

Kun je niet doneren? Delen helpt ook enorm! Stuur deze actie door naar familie, vrienden en collega’s, of deel hem op social media.

🙏 Samen kunnen we Marjolijn haar kans op genezing geven. Bedankt uit de grond van ons hart! ❤️

Updates

Loading...

Collectors

Loading...
Started 2 days ago
Viewed 3776x

Fundraiser organised by:

Hester Hoogland

Hester Hoogland

 

Donations

 
Show all donations
Started 2 days ago
Viewed 3776x
 
Other fundraisers in: Medical
Report abuse