Hulp voor kinderen.

Kinderen die thuis geen aandacht krijgen helpen.
Be the first to support this fundraiser!
Ikzelf heb jaren van mishandeling meegemaakt,ben altijd opnieuw opgestaan en opnieuw neergeslagen door nooit door ook maar iemand geholpen geweest te zijn. 2x heb ik zelfmoord proberen plegen en 2x heb ik het overleeft.
Dit is met een reden,een reden waarvan ik nooit wist wat het juist was. Tot ik afgelopen week een vader zijn zoon zag mishandelen en mijn bloed kookte als nooit tevoren.
Ik wil een plaats creëren waar kinderen terecht kunnen en kunnen praten,praten met mensen die hetzelfde meemaken,zich terug normaal kunnen voelen en niet denken dat ze alleen zijn in deze rotte wereld.
Een plaats waar ze zich kunnen uitleven,en zich laten openbloeien. Waar we ook verder kunnen kijken dan waar het probleem zit. Want hoe raar het ook klinkt. Ik heb in deze situatie genoeg ervaring.
Naast het opvangen van deze kinderen moet er natuurlijk ook een inkomen zijn om dit alles te kunnen doen en te blijven doen. Daarom zou ik er een card/game store/ opvang plaats van maken. Want zeg nu zelf,waar bloeien kinderen nu het snelst open de dag van vandaag. Gamen..inderdaad.Het mooiste voorbeeld heb ik in Gent gezien in een bepaalde schop werken ze met hetzelfde concept en daar zie je pas echt hoe graag deze kinderen ook weer terug komen,en niet op straat rond lopen. Uiteindelijk worden ze door hun ouders aan het lot overgelaten maar kunnen wij er wel nog voor hun zijn.
Zelf kan ik dit allemaal niet realiseren zonder jullie. Ik zit met het perfecte concept in mijn hoofd en zoek dan ook een start kapitaal om dit allemaal te verwezenlijken. En aub,als jullie willen helpen. 1 voor 1 mogen jullie allemaal de opvang/zaak komen bezoeken. Kunnen we ze allemaal helpen,zeker niet. Maar hoe meer hoe liever. Hoe meer we deze jongeren van de straat kunnen houden hoe beter. Ze een doel geven,net zoals ik heb nu maar toen niet had.
Ik dank jullie op voorhand om mijn verhaal al te lezen,dit is geschreven door iemand die nooit is geholpen en alles alleen heeft moeten doen tot waar ik nu sta.
Updates
Collectors
Fundraiser organised by:
