Kom op tegen kanker fuif

Kom op tegen kanker fuif

We zoeken extra centjes om onze fuif voor Kom op Tegen kanker te kunnen laten doorgaan

7 donations
€165 of €11,000 raised

πŸŽ—οΈ HELP ONS BOCHOLT LATEN FEESTEN VOOR KOM OP TEGEN KANKER πŸŽ—οΈ

Soms komt een initiatief recht uit het hart.

Na twee succesvolle benefietfuiven voor Kom op Tegen Kanker in de regio Heist-op-den-Berg besloten we dit jaar ook een editie in Bocholt te organiseren. Een uitdaging waar we vol enthousiasme aan begonnen, omdat we geloven in de kracht van mensen die samenkomen voor een goed doel.

De voorbereidingen zijn ondertussen in volle gang. Met onder andere Top Guns en Axel Daeseleire als DJ belooft het een prachtige avond te worden. Maar zoals velen weten, brengt het organiseren van een evenement ook heel wat kosten met zich mee.

Daarom doen we vandaag een warme oproep.

Voor Anneke is deze actie extra persoonlijk. Haar tante, de zus van haar oma, strijdt momenteel tegen kanker. Ook mijn eigen tante vecht op dit moment dezelfde moeilijke strijd. Het zijn verhalen die helaas veel families herkennen.

Net daarom willen we niet opgeven.

We willen van deze avond een succes maken. Niet voor onszelf, maar om zoveel mogelijk geld in te zamelen voor Kom op Tegen Kanker en zo een klein steentje bij te dragen aan onderzoek, ondersteuning en hoop voor iedereen die met deze ziekte geconfronteerd wordt.

Wil je ons helpen?

Elke bijdrage, groot of klein, maakt een verschil. Kun je zelf niet bijdragen? Dan helpt het ook enorm als je deze actie deelt met vrienden, familie en collega's.

Samen kunnen we ervoor zorgen dat deze benefietfuif niet alleen een mooie avond wordt, maar ook een waardevolle steun voor Kom op Tegen Kanker.

Namens ons hele team: dankjewel voor jullie steun, vertrouwen en betrokkenheid. ❀️

Anneke en Sophie

Started 1 week, 2 days ago
Viewed 1087x

Fundraiser organised by:

Ann Wesemael

Ann Wesemael

7 donations
€165 of €11,000 raised

Donations

  • Sera Smet €5.00
    6 days, 20 hours ago
  • Werner Declerck €25.00
    1 week ago
  • An Janssen €50.00

    🫢🏻

    1 week ago
  • Daniel Goetkint €20.00
    1 week ago
  • Anouchka Somers €20.00
    1 week, 1 day ago
Show all donations
Started 1 week, 2 days ago
Viewed 1087x