Operatie Mani
Help Mani mee een pijnvrij en normaal hondenleven te hebben...
Hallo iedereen,
Dit is een warme oproep om mijn kleine lieve tollerpup Mani te helpen steunen.
Mani is een hele lieve pup van 6 maand. Maar helaas waren zijn eerste levensmaanden er met heel veel vraagtekens, twijfels en vooral emoties. Mijn buikgevoel zei immers toen hij nog maar 3 weken oud was, dat ‘puppy groen’ niet helemaal ontwikkelde zoals de andere pups. Hij deed ‘anders’. Ondanks dat mensen om me heen me bleven geruststellen en zeggen dat ik hem gewoon wat meer tijd moest geven, bleef ik me ongemakkelijk over zijn ontwikkeling voelen. We kregen het gevoel dat hij blind was, dus gingen we op zoek naar de oorzaak. Zijn oogjes zelf bleken volgens de oogarts ok, maar er was wel degelijk iets aan de hand. Verschillende bezoeken aan Merelbeke voor een heel arsenaal aan onderzoeken, met de daaraan verbonden hoge kosten, volgende elkaar snel op. Telkens gingen we naar huis met een paar dingen die waren uitgesloten maar met nieuwe onbeantwoorde vragen in onze zoektocht naar de oorzaak en de hoop hem te kunnen helpen.
Ondertussen kreeg onze kleine man de naam ‘Wisse Wonder Mani’
Op 4 december kregen we een afspraak op de dienst neurologie. Na de CT- scan volgde het harde verdict dat onze kleine vechter, die al ontzettend diep in onze harten was gekropen, een ernstig medisch probleem had. De beelden van zijn hoofd toonden een duidelijke ‘hydrocefalie’ en de slechtziendheid was het gevolg hiervan. De wereld van iedereen die ‘Mani’ liefhad stortte in. Qua prognose en toekomst durfde niemand ons iets te zeggen, we moesten afwachten of een behandeling met cortisone en de omeprazole aan zou slaan.
Hierna volgende enkele maanden met veel overleg met de neuroloog, veel ups en downs, heel veel tranen, twijfels en onzekerheden. De medicatie werd verschillende keren verhoogd en verlaagd maar kon niet afgebouwd worden tot een dosis waarmee hij lange tijd kan blijven leven. Maar hij mag geen pijn hebben, … Op 10 april hadden we een nieuwe CT en MRI scan gepland staan, waaruit blijkt dat de druk op zijn hersentjes ondanks te medicatie toch nog is toegenomen. De medicatie zou dus weer omhoog moeten maar de bijwerkingen op zijn organen zijn echt te groot, hetgeen op korte termijn tot overlijden zal leiden. De enige optie om hem een pijn – en medicatievrij leven te geven is een operatie. Hierbij plaatsen ze een klepje die het overtollige hersenvocht afvoert zodat zijn hersenen niet meer onder druk staan en hij een normaal hondenleven kan leven. De operatie heeft volgens de arts een hoge slaagkans bij Mani maar is duur: €5500 zonder complicaties, … Het andere alternatief is euthanasie en dit op zeer korte termijn volgens de arts, maar daar is Mani noch wij klaar voor. Mani is op goede momenten erg actief en vrolijk. Hij speelt dan met zijn zus en mama. Maar we zien ook dat die momenten steeds korten worden. Dus we hebben besloten hem een kans te geven op een lang vrolijk en onbezonnen bestaan samen met zijn zus, mama, tante en oma hier thuis onder onze vleugels. Maar we willen jullie daarbij ook om hulp vragen.
Willen jullie ons steunen en meehelpen om Mani een pijnvrij en normaal hondenleven te schenken?
Donate for Operatie Mani
Every amount helps. Thank you!
Collect for Operatie Mani
You get your own page with your own target. Everything you raise goes to this fundraiser.
213 donations
€6,000 raised
Share this fundraiser
Every share brings in new donations.
Share via WhatsApp
We have prepared a message for you. Feel free to change it: personal messages are read and passed on more often.
Share by e-mail
We have prepared a mail for you. Change what you like, then open it in your mail program or copy the text.
Share on Facebook
Facebook does not fill in your message for you. We copy the text below, so you can paste it into your post.
Post on Instagram
Scan the code with your phone and follow the steps there.
- 1Choose Instagram, then Post.
- 2Paste the caption. It is already on your clipboard.
- 3Put the link in your bio: links in a post cannot be clicked.
Put the image on your phone, create a new post and choose it. Paste the caption; links in a post cannot be clicked, so put the link in your bio as well.
Instagram Story
Scan the code with your phone and follow the steps there.
- 1Choose Instagram, then Story.
- 2Tap the sticker icon, choose Link and paste. The link is already on your clipboard.
- 3Place the sticker on the marked spot and share.
Put the image on your phone, create a Story and choose it. Add the link sticker on the marked spot and paste the link; it is on your clipboard.
Share on TikTok
Scan the code with your phone and follow the steps there.
- 1Choose TikTok and post the image as a photo.
- 2Links in TikTok are not clickable: the address is on the image.
Put the image on your phone, open TikTok, tap + and choose it as a photo. Links in TikTok are not clickable: the address is on the image.
Website widget
Place this fundraiser on your own website or blog.
Copy and paste the following code anywhere to a website or blog
Read more about the Steunactie donation button
Send a message to the organiser
Kristel receives your message by e-mail and can answer you directly.
Report abuse
Do you suspect this fundraiser is fraudulent or misleading? We investigate every report.
Connect fundraiser to category
QR Code
For posters, flyers and collection boxes. Scanning opens this fundraiser directly.
Verified organiser
Our payment partner has checked the payout bank account of this fundraiser and the identity of its holder.
This check is about who receives the money, not about the story of the fundraiser.
