Paardencoaching voor de moeders van Mama Vita Haarlem

Paardencoaching voor de moeders van Mama Vita Haarlem
Petra Dekker

Mama Vita is Een netwerk voor moeders van een prachtig kind met autisme. Maandelijks hebben we bijeenkomsten in regio Haarlem

10 donations
101%
€505 of €500 raised

Een kind opvoeden met autisme vraagt nogal wat. Dagelijks ondervinden veel moeders dan ook de gevolgen van het autisme van hun kind(eren). Zij zitten met vragen, maken zich zorgen en voelen zich in meer of mindere mate onzeker.   Zij hebben een zware taak en staan er vaak alleen voor. Dit leidt in veel gevallen tot een grote (over)belasting en veroorzaakt een verhoogd stressniveau met serieuze psychische en gezondheidsklachten als gevolg. Mama Vita is er om veerkracht van moeders te versterken door inspiratie en verbinding.

Petra en Sylvia de regiomoeders van Mama Vita Haarlem willen de moeders een mooie dag aanbieden met o.a. paardencoaching onder begeleiding van Leoni Springer, coach en psycholoog. https://www.paard-en-balans.nl/over-leoni/  met daarop volgende een gezamelijke lunch. 

Mama Vita is een kleine landelijke stichting zonder winstoogmerk  en brengt moeders bij elkaar en biedt hun ondersteuning, verbinding en netwerken. Tevens stimuleert Mama Vita de inzet van ervaringsdeskundigheid. Door de activiteiten en programma’s van Mama Vita groeien de moeders door naar actieve moeders die hun leven weer (beter) kunnen invullen en op deze wijze weer mee kunnen doen aan de maatschappij.

Wil jij deze leuke hardwerkende moeders een leuke, inspirerende en leerzame dag bezorgen? Wij zijn heel blij met elke kleine en grote donatie. 

Alvast bedankt namens Petra en Sylvia

Mama Vita regiomoeders Haarlem
www.mamavita.nl 

Started on 10/13/22
Viewed 1023x

Fundraiser organised for:

Stichting Mama Vita regio Haarlem

Stichting Mama Vita regio Haarlem

Fundraiser organised by:

Petra Dekker

Petra Dekker

10 donations
101%
€505 of €500 raised

Donations

  • Irene Koning €275.00

    Een hele fijne dag toegewenst met deze moeders die het verdienen om op een voetstuk gezet… Een hele fijne dag toegewenst met deze moeders die het verdienen om op een voetstuk gezet te worden ❤️

    on 12/23/22
  • Anonymous €25.00
    on 11/1/22
  • Anonymous €5.00
    on 10/20/22
  • Danielle Schreurs €10.00
    on 10/19/22
  • Anonymous €25.00

    Veel plezier samen!

    on 10/19/22
Show all donations
Started on 10/13/22
Viewed 1023x
 
Other fundraisers in: Charity
Report abuse