Steen voor Steen

Steen voor Steen
Steen voor Steen

Als 1.500 mensen €10 geven, kunnen we een veilig thuis behouden. Mijn kind en ik dreigen ons huis te verliezen

 

Donate Be the first to support this fundraiser!

Het leven kan soms onverwachts veranderen. Na een moeilijke periode sta ik er nu alleen voor met mijn jonge kind. We wonen in een huis waar al zijn herinneringen liggen, waar hij zich veilig voelt en waar de mensen wonen die ons steunen. Binnenkort start hij op de basisschool om de hoek en juist dit netwerk van familie en vrienden is onmisbaar om hem een stabiele basis te geven en mij te helpen werk en zorg te combineren.

 

Om hier te kunnen blijven wonen, moet ik mijn ex-partner uitkopen. Hij vraagt gelukkig minder dan de helft van de waarde, maar het bedrag blijft hoog: €40.000. Met hulp van familie, extra werken en zoveel mogelijk besparen kom ik een heel eind, maar ik mis nog €15.000 om het rond te krijgen.

 

Ons huis is gebouwd van duizenden stenen. Elke bijdrage, groot of klein, is een steen in de muur die ons beschermt. Het mooiste is dat als 1.500 mensen €10 geven, mijn kind en ik de veiligheid kunnen behouden die ieder kind verdient. Het voelt kwetsbaar om dit te vragen, maar ik weet hoe belangrijk het is voor de toekomst van mijn kind.

 

Elke donatie, hoe klein ook, en zelfs het delen van dit verhaal brengt ons dichterbij een stabiele start. Dankjewel dat je de tijd neemt om te lezen en mee te helpen om steen voor steen een veilig thuis op te bouwen.

Updates

Loading...

Collectors

Loading...
Started 18 hours ago
Viewed 32x

Fundraiser organised by:

Steen voor Steen

Steen voor Steen

 

Donate Be the first to support this fundraiser!

Donations

 
Show all donations
Started 18 hours ago
Viewed 32x