Elise Bos & Marlous Kielman collects for: Toer de Dellen 2026 voor WensAmbulance Gelderland!

Toer de Dellen 2026 voor WensAmbulance Gelderland!
Elise Bos & Marlous Kielman .

Toer de Dellen is een sportief evenement waarbij de opbrengst geheel ten goede komt aan Wensambulance Gelderland.

 
€0 raised

Wij, Marlous en Elise, doen mee aan de Sponsortocht Toer de Dellen. Na het grote succes van de afgelopen jaren vinden wij het bijzonder om dit jaar zelf in actie te komen voor WensAmbulance Gelderland.

Op zaterdag 27 juni gaan wij de uitdaging aan om 30 kilometer te wandelen door de prachtige omgeving van Oldebroek, Wezep, Heerde en natuurgebied De Dellen. Een flinke afstand, maar dit doel betekent veel voor de mensen die afhankelijk zijn van de Wensambulance.

Alle opbrengsten zijn bestemd voor Wens Ambulance Gelderland. Deze vrijwilligersorganisatie zet zich al meer dan 10 jaar in voor de medemens. De stichting heeft als doel de (laatste) wensen te vervullen van mensen die niet lang meer te leven hebben. Met onze deelname hopen we hier een steentje aan bij te dragen. Om dit onmisbare werk te kunnen blijven doen, is de stichting volledig afhankelijk van donaties. β€˜Een gezond mens heeft 100 wensen, een ernstig zieke heeft er maar 1 wens!’

Daarom vragen wij jullie om ons te steunen. Met jullie donatie kunnen wij samen helpen om bijzondere wensen werkelijkheid te maken.

Alvast heel erg bedankt voor jullie steun πŸ’›

Liefs,

Marlous & Elise

Meer informatie is te vinden op www.wensambulancegelderland.nl en/of op hun sociale media. 

 

Updates

Loading...
Started 1 week, 4 days ago
Viewed 1104x

Fundraiser organised for:

Toer de Dellen

Toer de Dellen

Collector for this fundraiser:

Elise Bos & Marlous Kielman .

Elise Bos & Marlous Kielman .

 
€0 raised

Donations

 
Show all donations
Started 1 week, 4 days ago
Viewed 1104x