Van Overleven naar Betekenen: Help Elga & Tony met 'De Thuisservice'

Van Overleven naar Betekenen: Help Elga & Tony met 'De Thuisservice'
Elga en Tony Hanouwer

Na geweld, verlies en strijd willen Elga & Tony nu senioren helpen. Steun onze stichting voor een nieuwe start. Dank u wel!

 

Donate Be the first to support this fundraiser!


​Beste lezer,
​Wij zijn Elga en Tony. Ons leven is tot nu toe geen makkelijke weg geweest. Sterker nog, we hebben paden bewandeld die getekend zijn door diepe dalen: van het overwinnen van verslaving en gedwongen situaties tot het onbeschrijfelijke verdriet van het verliezen van kinderen aan ziekte en gemis. Elga draagt bovendien de fysieke gevolgen van een gewelddadig verleden met zich mee en is blind geraakt door toedoen van een ex-partner.
​We hebben vaak het gevoel gehad dat we er alleen voor stonden en dat deuren voor ons gesloten bleven. Maar we zijn er nog. We zijn al jaren elkaars steun en toeverlaat, en we hebben besloten dat ons verleden niet onze toekomst hoeft te bepalen. Wij willen onze ervaringen omzetten in iets positiefs.
​Ons Doel: Stichting Thuisservice voor Senioren
​Het is onze droom om een stichting op te richten die senioren helpt om zo lang mogelijk, veilig en fijn zelfstandig thuis te blijven wonen. Wij weten als geen ander hoe het voelt om hulp nodig te hebben maar het nergens te vinden.
Wat we gaan doen:
Ondersteuning aan huis: Kleine dagelijkse taken die voor ouderen zwaar worden.
Ontlasting van mantelzorgers: Zodat de naasten van senioren even op adem kunnen komen.
Persoonlijke aandacht: In een wereld die steeds sneller gaat, bieden wij een luisterend oor en een helpende hand.
​Waarom we uw hulp nodig hebben
​Het ondernemingsplan ligt klaar. De passie is er. De ervaring is er. Wat er nog ontbreekt, is het startkapitaal om de stichting officieel te registreren, de nodige verzekeringen af te sluiten en de eerste middelen aan te schaffen om daadwerkelijk van start te gaan.
​Omdat we door gebeurtenissen uit het verleden in de schulden zijn gekomen (vaak door anderen te willen helpen), hebben we geen toegang tot reguliere leningen. Daarom vragen we u: help ons om deze cirkel te doorbreken.
​Elke euro telt
​Met uw bijdrage helpt u niet alleen twee mensen die knokken voor een tweede kans, maar investeert u direct in het welzijn van eenzame of kwetsbare ouderen in onze samenleving.
​Wij zijn u ontzettend dankbaar voor elke euro, elk gedeeld bericht en elk warm hart.
​Met hoopvolle groet,
Elga & Tony

Updates

Loading...

Collectors

Loading...
Started on 02/02/2026
Viewed 24x

Fundraiser organised for:

ET Thuisservice

ET Thuisservice

Fundraiser organised by:

Elga en Tony Hanouwer

Elga en Tony Hanouwer

 

Donate Be the first to support this fundraiser!

Donations

 
Show all donations
Started on 02/02/2026
Viewed 24x