Longcovid actie

Al 2 jaar thuis door Longcovid Geen hulp Nu zelf in actie
Wees de eerste om deze actie te steunen!
Stil zitten en afwachten is voorbij. Het is tijd voor meer actie. Vanaf maandag 20 tot vrijdag 24 oktober gaan we een rondje Bodemmeer fietsen en wandelen tijdens onze vakantie om geld op te halen voor LONG COVID.
Niet alleen voor mij maar ook voor honderdduizenden andere mensen is het leven opeens niet meer wat het was. Velen brengen hun dag liggend op bed of op de bank door. Het is een zeer invaliderende ziekte. Het is een leven in een isolement.
De onderzoeken gaan enorm traag en daarom is er geld nodig voor versnelling. Ik ben inmiddels ruim 2 jaar bezig met een beetje herstel, helaas helpt er nog niets. Voor mij en voor al die anderen zet ik me in.
Doel is om 650 kilometer te fietsen gecombineerd met wandelen en 15,50per kilometer op te halen, totaal 10.075,00
Help jij ook mee door een donatie te doen ?
postcovid #longcovid #kominactie #research #covid
❤️
Updates
Collectanten
Actie georganiseerd door:
