Bouw mee aan onze kleuterwereld.
Samen bouwen we met onze eco-architecte een plek voor verwondering waar kleuters vrij kunnen spelen en groeien.
Alle kleuters verdienen een plek waar ze in alle rust kunnen spelen, ontdekken en groeien. Daarom willen we samen met onze eco-architecte een nieuwe, duurzame kleuterbouw realiseren met een eigen grote, groene speelplaats: een warme plek vol verwondering, natuur en fantasie.
Zo creëren we een omgeving die echt aansluit bij de leefwereld van jonge kinderen – waar ze vrij kunnen bewegen, hun verbeelding kunnen volgen en zich stap voor stap kunnen ontwikkelen.
Om deze droom waar te maken hebben we jullie steun nodig. Met elke bijdrage, groot of klein, help je mee bouwen aan een inspirerende plek voor onze kleuters, vandaag én voor de generaties die nog komen.
Wil jij mee bouwen aan onze waldorfkleuterwereld? Doneer vandaag en geef onze kleuters de ruimte om te groeien, te spelen en zich te verwonderen.
Updates
Collectanten
Actie georganiseerd voor:
Steinerschool Het Leerhuis
In Het Leerhuis geloven we dat elk kind een uniek wezen is met zijn eigen talenten, dromen en tempo. Onderwijs is voor ons meer dan kennis vergaren; het is een weg van groei, verwondering en verbinding.
Vanuit de visie van Rudolf Steiner begeleiden wij kinderen in hun volle ontwikkeling – hoofd, hart en handen:
📚 Het **hoofd** leert begrijpen en ontdekken.
💛 Het **hart** leert voelen, beleven en verbinden.
✋ De **handen** leren doen, creëren en zorg dragen.
Zo groeien kinderen niet alleen in kennis, maar ook in creativiteit, verantwoordelijkheid en menselijkheid. We helpen hen stevig in het leven te staan, met een innerlijke vrijheid om hun eigen pad te kiezen én met een liefdevolle blik op mens, natuur en wereld.
Actie georganiseerd door: