Dieks en het magische Ayurveda bos

Dieks en het magische Ayurveda bos
Robin Euverman

Het eerste kinderboek dat jonge lezers meeneemt in een verhaal over deze prachtige levenswijze

 

Wie ben ik?
Mijn naam is Robin Euverman en in 2024 heb ik met trots de opleiding tot Ayurvedisch therapeut afgerond. 
Ayurveda, een eeuwenoude en natuurlijke geneeswijze uit India, wordt in het Westen soms nog als iets zweverigs gezien. Toch is Ayurveda juist verrassend praktisch en toepasbaar in het dagelijks leven. Het biedt inzichten die helpen om lichaam en geest beter in balans te brengen. En ik denk dat dit iets is wat in onze drukke maatschappij, waarin klachten en ziektebeelden blijven toenemen, meer dan welkom is.

Wat ben ik aan het doen?
Er bestaan al veel boeken over Ayurveda, maar dit is het eerste kinderboek dat jonge lezers meeneemt in een verhaal over deze prachtige levenswijze. In dit boek leert Dieks samen met zijn drie vrienden, Pitta de leeuw, Vata de kolibrie en Kapha de olifant, op speelse wijze wat Ayurveda betekent en hoe je goed voor jezelf kunt zorgen.

Ik vind het belangrijk dat kinderen al op jonge leeftijd kennismaken met Ayurveda. Want wie vroeg leert luisteren naar zijn lichaam, leeft vaak gezonder, evenwichtiger en gelukkiger.

Hoe ver ben ik al?
De verhaallijn is zo goed als klaar. De illustrator is aan het tekenen en daarna wordt alles samengevoegd en gaat het richting de drukker. Er wordt ook een luisterboek ingesproken.

Kies jouw pakket
‘De Niṣṭhā' 22,95 euro. Hiermee krijg je de eerste editie van mijn eerste boek, door mij gesigneerd.
‘De Bhakta’ 34,95 euro. Hierbij krijg je een gesigneerd boek en als extra de unieke kaartenset (8 stuks) met de mooie illustraties van het boek. En daarnaast een speciale vermelding van je naam in de ‘dankjewel’ pagina van het boek.
De Sevaka’ 54,95 euro. Hierbij krijg je :
- Een gesigneerd boek
- De unieke kaartenset 
- Het luisterboek, ingesproken door mij
- Een lootje met een kans op 1 van de 3 abhyanga massages  (90 minuten t.w.v. 90 euro). Einde van de steunactie is op Instagram: AyurRen de trekking. 

En ter ondersteuning en ontwikkeling van dit boek en mijn pad kunt u ook (alleen) een donatie doen.

Verzending: 
Vul hier de gegevens in. Zodat ik weet waar het boek naartoe mag. Vergeet niet te vermelden welke optie je hebt gekozen (Niṣṭhā, Bhakta of de Sevaka).

De planning
Maart- Steunactie, campagne
April- Illustrator klaar, proefdruk en drukwerk in productie
Mei- Boeken drukken, signeren, inpakken en verzenden
Juni- Restvoorraad beschikbaar voor verkoop 

Het doel van deze steunactie is 5000 euro ophalen waarmee ik de eerste oplage van 300 boeken zou kunnen drukken. 
Daarin zitten:
- De kosten voor de illustrator en grafisch ontwerper
- Unieke kaartenset 
- Het drukwerk
- Verzendmateriaal 
- Maken van het luisterboek
- Een kleine marge voor Steunactie- kosten en onvoorziene uitgaven 

Updates

Laden...

Collectanten

Laden...
7 uur geleden gestart
415x bekeken

Actie georganiseerd door:

Robin Euverman

Robin Euverman

 

Donaties

 
Toon alle donaties
7 uur geleden gestart
415x bekeken