Jonge vrouw zoekt steun voor buikoperatie

Jonge vrouw zoekt steun voor buikoperatie
Liane Duif

Hallo ik ben een alleenstaande vrouw van 40 jaar heb 3 kinderen 20jaar 13 jaar en 6 jaar. 6jaar geleden begonnen alle problem

 

Hallo ik ben een alleenstaande vrouw van 40 jaar heb 3 kinderen 20jaar 13 jaar en 6 jaar. 6jaar geleden begonnen alle problemen.

 Ik had een navelbreuk en daar ben ik aan geopereerd via een kijk operatie. Na de operatie kreeg ik te horen dat ik niet alleen een navelbreuk had ,maar ook me hele binnenbuikwand was kapot waardoor me darmen elke keer vast kwamen te zitten in de buikwand ze hebben toen een hele grote mat van onder de borsten tot aan de onderbuik geplaatst. 

Dat is toen 1 half jaar goed gegaan. Totdat ik op een dag merkte dat me buik erg opzwol ik ging even liggen met me kindje van 1der half en me oudste kind kwam thuis en zag me shaken op de bank. Die heeft gelijk 112 gebeld ben toen opgehaald door de ambulance, ik bleek een abces te hebben in me buik zo groot als een watermeloen. Die hebben ze toen verwijderd en heb 3 maanden 3 keer per dag spoelingen gehad via drains. van thuiszorg .

Toen ging het even goed maar half jaar later weer een abces hebben ze me weer geopereerd en de drain in me buik laten zitten 3 maanden lang. Maar nu had ik wel een snee van onder me navel naar me beneden buik ze hebben dat gehecht , het was vreselijk om te zien.

 Ik zat paar dagen na me operatie lekker in de zon op het balkon en ik kijk naar me buik en zie dat me hele jurk geel en nat was dacht he wat is dit nou weer!Doe me jurk omhoog en me onderbroek beetje naar beneden en het pus spoot eruit zo vies dat het was, en de schrik die ik had. Belde gelijk 112 die hebben gezegd dit is iets voor de spoedpost niet voor dringende hulp. Nou ik was zo boos maar ja wat kan je doen op dat moment. Belde de spoedpost moest ik even langs komen dus ik zei ja hoe dan heb niemand met een auto om me heen heb alleen een fiets , nou mevrouw met half uurtje red u het wel hier te zijn toch.ik ben daar aangekomen me schone kleding weer helemaal doordrenkt van de pus zelf met een extra handdoek eronder.werd ik nagekeken en werd er gezegd oh ja uh mevrouw u gaat met spoed naar het ziekenhuis in hoorn. Want we denken dat we toch wel me spoed die mat eruit moeten halen voordat het je organen gaat aantasten met de abces en onstekings waarde die u nu heeft.nou weer een klap in me gezicht zo gezegt.

 Na die operatie is het wel ruim een jaartje beter gegaan.totdat die navelbreuk zo groot werd omdat die mat weg was gehaald ging die breuk bekneld zitten samen met me darmen in me binnenbuikwand. In 12 weken 9 keer naar de spoedpost geweest omdat ze dan de darmen los moesten masseren zodat het niet meer bekneld zat. Nou met die pijn kon ik echt niet meer leven.en het is gevaarlijk ook want me darmen zouden kunnen knappen. toen ben ik een second opinion bij olvg amsterdam gaan aanvragen daar had je dokter simons die is gespecialiseerd in complexe buikbreuken. Die heeft me gelukkig binnen 3 maanden via een kijk operatie kunnen helpen heeft ook weer een navel gemaakt die ik niet meer had.

 Maar me buik was zo verwoest overal gaten en deuken van littekens dat ik daar heel erg onzeker over ben geworden. Dokter simons heeft me doorverwezen naar plastisch chirurgie ik heb daar toen me volle hoop me afspraak gehad, maar bleek dus dat ik niet een complete buikcorrectie kon krijgen want me verzekering vergoed maar 5000 euro daarvoor en het kost 10.000 euro ik heb zelf 1000 euro kunnen sparen in de afgelopen jaren. Die ik daarvoor wil gebruiken sta nog op de wachtlijst.

Maar nu heb ik vanaf verleden jaar ook nog eens 3 keer een ziekenhuis opnamen gehad ivm een alvleesklies ontsteking ze hebben nu 3 maanden geleden me galblaas eruit gehaald. Maar de pijn blijft dus ik moet nu geopereerd worden aan me alvleesklier. In het vu amsterdam. Dus ik hoop dat ik na die operatie.

 Me doel heb kunnen behalen met behulp van mijn medemensen.en dat ik dan echt me laatste operatie aan me buik kan laten doen en weer zonder problemen vermoeidheid pijn en weer volop kan genieten met mijn kinderen en met me eigen zelfverzekerdheid. Bedankt voor het lezen van mijn verhaal en alvast heel erg bedankt voor de donatie. God bless you 

Updates

Laden...

Collectanten

Laden...
1 week, 6 dagen geleden gestart
26x bekeken

Actie georganiseerd door:

Liane Duif

Liane Duif

 

Donaties

 
Toon alle donaties
1 week, 6 dagen geleden gestart
26x bekeken
 
Andere acties in: Hulp
Misbruik melden