Donatie ter nagedachtenis aan Debora Wilhelmina van Thiel

Donatie ter nagedachtenis aan Debora Wilhelmina van Thiel
layla Leming

Met verdriet delen wij het onverwachte overlijden van Debora Wilhelmina van Thiel. Steun de familie via deze actie. ?

49 donations
63%
€2,530 of €4,000 raised

(22 mei 1953 - ✝ 12 maart 2025)

Met groot verdriet en ongeloof delen wij het nieuws dat onze geliefde Debora Wilhelmina van Thiel op 12 maart 2025 onverwachts is overleden. Debbie stond bekend om haar energie, vrolijkheid en zorgzaamheid. Ze liet een onuitwisbare indruk achter op iedereen die haar kende.

Debora was een steunpilaar voor velen. Haar liefdevolle & pittige karakter en vermogen om mensen te verbinden, maakten haar tot een dierbare vriendin en familiepersoon. Ze stond altijd klaar voor iedereen die haar nodig had.

Haar verlies laat een grote leegte achter bij haar geliefden, die haar enorm zullen missen. Hoewel Debora een uitvaartverzekering had, zijn er onverwachte kosten die de familie in deze moeilijke tijd zwaar vallen. Daarom vragen wij via deze Steunactie-pagina om een bijdrage.

Elke bijdrage, groot of klein, ondersteunt ons in deze uitdagende periode. We zijn dankbaar voor alle steun, lieve woorden en herinneringen die worden gedeeld.

Laten we Debora’s nalatenschap eren en haar herinneren zoals zij was: een liefdevolle zus, nicht, moeder, schoonmoeder, oma en vriendin.

Met dankbaarheid en liefde,
De kinderen, familie en vrienden van Debora Wilhelmina van Thiel

Started on 3/19/25
Viewed 1259x

Fundraiser organised by:

layla Leming

layla Leming

49 donations
63%
€2,530 of €4,000 raised

Donations

  • Anonymous €20.00

    Veel kracht & liefs

    on 4/2/25
  • Jermaine Cordua €200.00

    Veel sterkte…??

    on 3/27/25
  • Anonymous €50.00

    veel medeleven voor de familie

    on 3/27/25
  • John Cokkyy Van Thiel €50.00

    Véél sterkte voor de nabestaanden van Debby.?❕️???

    on 3/24/25
  • Eugene Jansen €50.00

    Kleine bijdrage.familie heel veel sterkte

    on 3/23/25
Show all donations
Started on 3/19/25
Viewed 1259x
 
Other fundraisers in: Funeral
Report abuse