Laat je meevoeren door dit hartverwarmende verhaal van Zeppie♡


Dit is het verhaal van een hondje dat moest zien te overleven op straat totdat zij een helpende hand toegereikt kreeg.
Alle opbrengsten van mijn boek worden gedoneerd, ik ga geen cent in eigen zak steken!
Waarom deze steunactie?
Een boek uitgeven brengt hoge kosten met zich mee.
Denk aan het afdrukken, illustreren, maken van een webpagina, inschrijven KVK, en zo zijn er nog meerdere kosten die gemaakt moeten worden voordat wij dit prachtige boek kunnen gaan beleven.
Deze steunactie heb ik nodig om al deze kosten te kunnen betalen zodat er zoveel mogelijk geld overblijft voor de dieren in nood.
Het leven van een straathond is allesbehalve makkelijk. Elke hond op straat draagt een uniek verhaal met zich mee – een verhaal dat gehoord & gezien mag worden.
Met liefde en toewijding zetten mijn man en ik ons al jarenlang in tegen dierenleed. In verschillende landen hebben we in dierenasielen gewerkt en honderden honden ontmoet. Al die ervaringen komen samen in één bijzonder project: het verhaal van Zeppie. Zeppie is niet zomaar een hond. Ze staat symbool voor alle zwerfhonden die dagelijks vechten om te overleven. Haar verhaal – vol uitdagingen, hoop en verandering – vormt de basis van een prachtig geïllustreerd kinderboek. De warme, ontroerende tekeningen van Mary Feywood brengen Zeppie’s reis echt tot leven.
Dit boek vertelt het waargebeurde verhaal van Zeppie – een hondje dat symbool staat voor duizenden zwerfhonden wereldwijd. Haar reis, vol moed en hoop, is vastgelegd in een prachtig geïllustreerd kinderboek dat harten raakt – jong én oud.
Met dit boek willen we kinderen en volwassenen niet alleen ontroeren, maar ook bewust maken: over het leven van zwerfdieren, en wat liefde, aandacht en een tweede kans kunnen betekenen.
♡De betoverende illustraties worden gemaakt door Mary Feywood, en brengen Zeppie’s reis tot leven op een manier die je niet snel vergeet.
♡Het boek wordt gedrukt op duurzaam papier met ecologische inkt – een bewuste keuze, passend bij onze missie.
♡Een deel van de opbrengst doneren we aan Melez Dog Rescue in Turkije, waar Zeppie haar nieuwe leven vond.
Mary is momenteel druk bezig met de illustraties, en ons doel is om het boek in oktober naar de drukker te sturen. Met jouw hulp kunnen we dit waarmaken.
Wat het verhaal van Zeppie extra bijzondere maakt is dat Zeppie ons pleeghondje is geweest. Wij mochten Zeppie opvangen totdat er een gouden mandje voor haar was gevonden. Nadat zij uit Turkije was overgenomen is zij velen weken bij ons geweest, ze heeft een heel speciaal plekje in ons hart.♡♡
Doneer nu zodat het verhaal van Zeppie velen hart kan gaan raken ♡♡
Updates
Collectors
Fundraiser organised by:
