Tijd Kopen: Een Vader Laatste Avontuur met Zijn Zoon

Tijd Kopen: Een Vader Laatste Avontuur met Zijn Zoon
Y Merkx

Elke Dag Telt Nu Dit is een race tegen de klok. De 1,5 jaar vliegen voorbij.

 
€ 0 ingezameld

Doneer Wees de eerste om deze actie te steunen!

De Kern: Elke Dag Telt Nu

Mijn naam is yashar en ik ben 34 jaar oud. Wat jullie misschien niet weten, is dat mijn wereld de afgelopen tijd drastisch is veranderd.

Mijn nieren functioneren nog maar voor 23 procent.

Binnen nu en 1,5 jaar is de onvermijdelijke realiteit dat ik drie dagen per week, zes uur per dag, vastgeketend zal zijn aan een dialysemachine in het ziekenhuis. Die diagnose heeft niet alleen mijn gezondheid beïnvloed, maar ook mijn financiële onafhankelijkheid – ik ben inmiddels volledig afgekeurd voor werk.


 

Het Verhaal: De Wachtlijst, De Angst en De Liefde

De onzekerheid is slopend. Dialyse is een levensreddende, maar uitputtende behandeling. Bovendien, door mijn specifieke bloedgroep, staat me na het starten van de dialyse een lange, zware wachttijd te wachten voor een donornier; de schatting is tussen de 3 en 7 jaar.

Tegen die tijd is mijn zoon, nu 13 jaar oud, al bijna volwassen.

De gedachte aan die toekomst, waarin ik te moe en te ziek zal zijn om er echt voor hem te zijn, breekt mijn hart. De tijd die we nu nog hebben vóór de dialyse begint, is ongelooflijk kostbaar. Dit is onze laatste kans om samen herinneringen te maken die een leven lang meegaan.

Ik wil hem mooie ervaringen meegeven: een weekendje weg, misschien die ene reis waar we het altijd over hadden, of simpelweg onbezorgd tijd samen doorbrengen zonder de schaduw van het ziekenhuis over ons heen. Dit zijn herinneringen die hem zullen steunen als ik straks aan de machine lig.

Helaas laten mijn huidige financiële situatie en arbeidsongeschiktheidsuitkering geen ruimte voor dit soort extra's.


 

De Oplossing: Een Potje voor Onvergetelijke Herinneringen

Ik ben deze crowdfunding gestart vanuit een plek van liefde en wanhoop, niet uit luxe. Ik vraag jullie hulp om 'tijd te kopen' – tijd die we kunnen vullen met geluk en avontuur nu ik nog relatief fit ben.

Met jullie bijdrage kunnen we:

  • Een korte, onvergetelijke vader-zoon reis maken.
  • Leuke lokale uitjes en activiteiten doen waar we nu het geld niet voor hebben.
  • Zorgen voor financiële ademruimte zodat de focus kan liggen op quality time, niet op geldzorgen.

Elke euro gaat direct naar het creëren van die broodnodige, blije herinneringen voor mijn zoon en mij.


 

De Oproep: Help Ons Herinneringen Maken

Dit is een race tegen de klok. De 1,5 jaar vliegen voorbij.

Help ons alsjeblieft om deze laatste 'goede' maanden te vullen met licht en liefde. Doneer wat je kunt missen en, nog belangrijker, deel ons verhaal met je netwerk.

Samen kunnen we ervoor zorgen dat mijn zoon terug kan kijken op deze periode met een glimlach, in plaats van met verdriet.

Bedankt voor je tijd, je steun en je vrijgevigheid.

Liefs,

Updates

Laden...

Collectanten

Laden...
12 uur geleden gestart
28x bekeken

Actie georganiseerd door:

Y Merkx

Y Merkx

 
€ 0 ingezameld

Doneer Wees de eerste om deze actie te steunen!

Donaties

 
Toon alle donaties
12 uur geleden gestart
28x bekeken